Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer die met auto sporthal in vloog weer welkom bij Leuven

Voetballer die met auto sporthal in vloog weer welkom bij Leuven

LEUVEN (ANP) - Voetballer Sofian Kiyine die in maart met zijn auto door een gevel van een sporthal vloog nadat hij met drank op achter het stuur was gekropen, is weer welkom bij zijn club OH Leuven.

Kiyine reed in maart met zijn auto zo hard over een rotonde dat die werd gelanceerd. De wagen vloog dwars door de gevel van een sporthal langs de weg. Kiyine moest bevrijd worden en werd gewond naar het ziekenhuis gebracht. Uit een alcoholtest kwam naar voren dat hij te veel had gedronken. OH Leuven zette de 25-jarige middenvelder voor onbepaalde tijd op non-actief.

Het onderzoek van het OM in België loopt nog. De club laat hem een apart en intensief programma volgen om hem bewust te maken over de gevolgen die verkeersonveilig gedrag kunnen hebben. "Ik ben me heel hard bewust van wat het ongeval teweeg heeft gebracht en vooral dat een groot drama vermeden werd", laat de voetballer via de clubwebsite weten. "Ik neem samen met de club enkele initiatieven omdat het ongeval een grote impact op mij en vele anderen had."

"We hebben de afgelopen weken veel gesprekken gevoerd met Sofian", zegt directeur Peter Willems. "Hij is zich bewust van wat er gebeurd is en vooral dat een ramp vermeden werd. Sofian zal een specifiek traject volgen, laat vrijwillig een alcoholslot installeren en engageert zich als vrijwilliger in een revalidatiecentrum voor verkeersslachtoffers. Dit laat ons als club toe om Sofian niet langer op non-actief te houden."

Meer uit Voetbal

NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

32 minuten geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

10 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

11 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

11 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

12 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

12 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

12 uur geleden