Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Díaz vraagt ontvoerders vader vrij te laten

Voetballer Díaz vraagt ontvoerders vader vrij te laten

LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Luis Díaz heeft in een emotionele verklaring op Instagram de ontvoerders van zijn vader gevraagd hem vrij te laten. De ouders van de speler van Liverpool werden vorige week ontvoerd door de guerrillabeweging ELN in Colombia. Zijn moeder werd gered, maar zijn vader wordt vastgehouden.

"Vandaag is het niet de voetballer die tegen u praat, maar vandaag spreekt Lucho Díaz, zoon van Luis Manuel Díaz, tot u. Mijn vader is een onvermoeibare werker en steunpilaar van het gezin. Ik vraag de ELN mijn vader onmiddellijk vrij te laten en vraag de internationale organisaties samen te werken om mijn vader vrij te krijgen."

Ondanks de situatie rond zijn familie kwam Díaz zondag in actie voor Liverpool en maakte in de blessuretijd de gelijkmaker in de wedstrijd tegen Luton Town (1-1).

Díaz krijgt veel steun van zijn ploeggenoten. Maar zijn familie heeft het zwaar. "Mijn moeder, mijn broers en ik zijn wanhopig, bang en hebben geen woorden om te beschrijven wat we voelen. Dit lijden zal pas eindigen als we hem weer thuis hebben. Ik vraag u om hem onmiddellijk vrij te laten, zijn integriteit te respecteren en dit pijnlijke wachten zo snel mogelijk te beëindigen", aldus de voetballer.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

11 uur geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

11 uur geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

13 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

14 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

14 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

15 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

16 uur geleden