
Voetballer Di María volgend seizoen niet meer bij Benfica
LISSABON (ANP) - Voetballer Ángel Di María keert volgend seizoen niet terug bij Benfica. De Argentijnse aanvaller maakte dat bekend nadat zijn club zaterdag door een 1-1-gelijkspel tegen Braga naast de titel in de Portugese competitie had gegrepen.
De 37-jarige voetballer werd in 2022 met zijn land wereldkampioen en beëindigde afgelopen jaar zijn interlandcarrière. Hij speelde in totaal vijf seizoenen voor Benfica, waar hij in 2023 terugkeerde nadat hij was uitgekomen voor Real Madrid, Manchester United, Paris Saint-Germain en Juventus.
"Dit was mijn laatste competitiewedstrijd in dit shirt en ik ben trots erop dat ik het weer mocht dragen", liet Di María weten op Instagram. "Er is nog een finale te spelen en we gaan er alles aan doen om die te winnen", keek hij vooruit op de finale van de Portugese beker tegen Sporting op 25 mei.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.
13 minuten geledenTILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.
21 minuten geledenCARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
44 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een akkoord bereikt over de overname van Ezequiel Bullaude door Club Tijuana uit Mexico. Dat meldt de Rotterdamse club op de website. De Argentijnse middenvelder, die nog twee jaar onder contract stond, brak nooit door en vervolgt zijn loopbaan per direct in de Liga MX.
10 uur geleden