Voetballer Deeney wil training bij Watford nog niet hervatten
LONDEN (ANP) - Voetballer Troy Deeney voelt er weinig voor om deze week de training met Watford te hervatten. De aanvaller wil niet het risico lopen dat hij zijn zoontje besmet met het coronavirus. Zijn baby van vijf maanden kampt met ademhalingsproblemen.
"Ik ben mijn vader, oma en opa al kwijt. Vrijwel iedereen om wie ik geef. Dat is voor mij belangrijker dan een paar centen", vertelt Deeney in de podcast Talk The Talk. "Je hebt maar één iemand nodig om besmet te raken. Ik wil dat virus niet mee naar huis nemen. Mijn zoontje is vijf maanden en heeft ademhalingsproblemen. Ik wil hem niet in nog meer gevaar brengen." vertelt de aanvoerder van de huidige nummer 17 van de Premier League.
De voetballers uit de hoogste Engelse voetbalklasse mogen deze week nog niet douchen bij hun club als ze hebben getraind. "Ik moet dan terug naar huis rijden in mijn vieze kleding", beseft de aanvaller die zelfs het kleinste risico wil vermijden. "Als ik die kleding bij die van m'n zoontje of m'n vrouw in de was gooi kan ik misschien zomaar de rest besmetten."
Voorwaarden
De clubs in de Premier League besloten maandag unaniem om in kleine groepen weer te gaan trainen, als opstap naar een mogelijke hervatting van de competitie. Aan de oefensessies zijn tal van voorwaarden verbonden. Zo mag een training niet langer duren dan 75 minuten en niet meer dan vijf spelers mogen per training met elkaar actief zijn, waarbij nog geen fysiek contact is toegestaan.
De Premier League wordt mogelijk vanaf 19 juni hervat.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
4 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
8 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
9 uur geleden