Voetballer Deeney wil training bij Watford nog niet hervatten
LONDEN (ANP) - Voetballer Troy Deeney voelt er weinig voor om deze week de training met Watford te hervatten. De aanvaller wil niet het risico lopen dat hij zijn zoontje besmet met het coronavirus. Zijn baby van vijf maanden kampt met ademhalingsproblemen.
"Ik ben mijn vader, oma en opa al kwijt. Vrijwel iedereen om wie ik geef. Dat is voor mij belangrijker dan een paar centen", vertelt Deeney in de podcast Talk The Talk. "Je hebt maar één iemand nodig om besmet te raken. Ik wil dat virus niet mee naar huis nemen. Mijn zoontje is vijf maanden en heeft ademhalingsproblemen. Ik wil hem niet in nog meer gevaar brengen." vertelt de aanvoerder van de huidige nummer 17 van de Premier League.
De voetballers uit de hoogste Engelse voetbalklasse mogen deze week nog niet douchen bij hun club als ze hebben getraind. "Ik moet dan terug naar huis rijden in mijn vieze kleding", beseft de aanvaller die zelfs het kleinste risico wil vermijden. "Als ik die kleding bij die van m'n zoontje of m'n vrouw in de was gooi kan ik misschien zomaar de rest besmetten."
Voorwaarden
De clubs in de Premier League besloten maandag unaniem om in kleine groepen weer te gaan trainen, als opstap naar een mogelijke hervatting van de competitie. Aan de oefensessies zijn tal van voorwaarden verbonden. Zo mag een training niet langer duren dan 75 minuten en niet meer dan vijf spelers mogen per training met elkaar actief zijn, waarbij nog geen fysiek contact is toegestaan.
De Premier League wordt mogelijk vanaf 19 juni hervat.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
18 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
19 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
20 uur geleden