Voetballer Deeney wil training bij Watford nog niet hervatten
LONDEN (ANP) - Voetballer Troy Deeney voelt er weinig voor om deze week de training met Watford te hervatten. De aanvaller wil niet het risico lopen dat hij zijn zoontje besmet met het coronavirus. Zijn baby van vijf maanden kampt met ademhalingsproblemen.
"Ik ben mijn vader, oma en opa al kwijt. Vrijwel iedereen om wie ik geef. Dat is voor mij belangrijker dan een paar centen", vertelt Deeney in de podcast Talk The Talk. "Je hebt maar één iemand nodig om besmet te raken. Ik wil dat virus niet mee naar huis nemen. Mijn zoontje is vijf maanden en heeft ademhalingsproblemen. Ik wil hem niet in nog meer gevaar brengen." vertelt de aanvoerder van de huidige nummer 17 van de Premier League.
De voetballers uit de hoogste Engelse voetbalklasse mogen deze week nog niet douchen bij hun club als ze hebben getraind. "Ik moet dan terug naar huis rijden in mijn vieze kleding", beseft de aanvaller die zelfs het kleinste risico wil vermijden. "Als ik die kleding bij die van m'n zoontje of m'n vrouw in de was gooi kan ik misschien zomaar de rest besmetten."
Voorwaarden
De clubs in de Premier League besloten maandag unaniem om in kleine groepen weer te gaan trainen, als opstap naar een mogelijke hervatting van de competitie. Aan de oefensessies zijn tal van voorwaarden verbonden. Zo mag een training niet langer duren dan 75 minuten en niet meer dan vijf spelers mogen per training met elkaar actief zijn, waarbij nog geen fysiek contact is toegestaan.
De Premier League wordt mogelijk vanaf 19 juni hervat.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
6 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
6 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
12 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 dag geleden