Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer De Roon hoopt op snel einde transfergedoe Koopmeiners

Voetballer De Roon hoopt op snel einde transfergedoe Koopmeiners

WARSCHAU (ANP) - Voetballer Marten de Roon van Atalanta hoopt dat de transferperikelen rond land- en ploeggenoot Teun Koopmeiners snel voorbij zijn. "Ik hoop dat de situatie snel wordt opgelost", zei de middenvelder na de nederlaag van de Italiaanse club in de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Real Madrid (2-0) bij Ziggo Sport.

Koopmeiners ontbrak bij Atalanta in de wedstrijd in Warschau. De international wil vertrekken bij de winnaar van de Europa League uit Bergamo en aast op een transfer naar Juventus. Hij is persoonlijk rond met de club uit Turijn en weigerde nog verder te trainen bij Atalanta. Beide clubs zijn echter nog niet tot een akkoord gekomen.

"Het is ontzettend jammer en ik weet dat hij het ook ontzettend jammer vindt", zei De Roon toen hij naar het ontbreken van Koopmeiners werd gevraagd. "Ik spreek hem veel en het is allemaal niet leuk. Ik hoop dat het snel voorbij is. Het is voor ons niet leuk omdat we een goede speler missen en voor hem omdat hij liever op het veld zou staan dan waar hij nu is."

Meer uit Voetbal

Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

1 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

2 uur geleden
Tennisser Sinner in drie sets naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.

2 uur geleden
FIFA verdedigt terugdraaien schorsing Amerikaan Balogun

SEATTLE (ANP) - De FIFA heeft in een verklaring het terugdraaien van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun toegelicht en verdedigd. De beslissing is volgens de FIFA op basis van twee artikelen in de reglementen genomen. Dat zei een woordvoerder van de bond voor de persconferentie van de Belgische bondscoach in Seattle in aanloop naar de achtste finale tussen de VS en België. Media konden geen mondelinge vragen stellen. Journalisten werden verzocht dat eventueel schriftelijk te doen.

3 uur geleden
Amerikaan Balogun inzetbaar tegen België ondanks rode kaart

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).

3 uur geleden
Jordanië neemt afscheid van bondscoach na uitschakeling op WK

AMMAN (ANP/RTR) - Jamal Sellami is niet langer de bondscoach van de voetballers van Jordanië. Dat maakte de voorzitter van de Jordaanse voetbalbond, prins Ali bin al-Hoessein, zondag bekend. Het land wist in de groepsfase van het WK voetbal geen punt te veroveren.

3 uur geleden
Amerikaan Balogun inzetbaar tegen België ondanks rode kaart

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).

5 uur geleden