Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer De Roon hoopt op snel einde transfergedoe Koopmeiners

Voetballer De Roon hoopt op snel einde transfergedoe Koopmeiners

WARSCHAU (ANP) - Voetballer Marten de Roon van Atalanta hoopt dat de transferperikelen rond land- en ploeggenoot Teun Koopmeiners snel voorbij zijn. "Ik hoop dat de situatie snel wordt opgelost", zei de middenvelder na de nederlaag van de Italiaanse club in de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Real Madrid (2-0) bij Ziggo Sport.

Koopmeiners ontbrak bij Atalanta in de wedstrijd in Warschau. De international wil vertrekken bij de winnaar van de Europa League uit Bergamo en aast op een transfer naar Juventus. Hij is persoonlijk rond met de club uit Turijn en weigerde nog verder te trainen bij Atalanta. Beide clubs zijn echter nog niet tot een akkoord gekomen.

"Het is ontzettend jammer en ik weet dat hij het ook ontzettend jammer vindt", zei De Roon toen hij naar het ontbreken van Koopmeiners werd gevraagd. "Ik spreek hem veel en het is allemaal niet leuk. Ik hoop dat het snel voorbij is. Het is voor ons niet leuk omdat we een goede speler missen en voor hem omdat hij liever op het veld zou staan dan waar hij nu is."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: FC Barcelona is nu beste ploeg van de wereld

BARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.

21 minuten geleden
Valente baalt van tegentreffers, maar geniet ook van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."

53 minuten geleden
Demirović leidt VfB Stuttgart naar zege op Viking FK

STUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.

1 uur geleden
Twente boekt tegen Telstar derde competitiezege

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.

1 uur geleden
Oppermachtig FC Barcelona scoort vijf keer tegen Feyenoord

BARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.

1 uur geleden
Feyenoord begint met López tegen FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Javi López begint om 18.45 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen FC Barcelona. Het lijkt erop dat de Spanjaard een rol op de linkerflank krijgt. Hij kan als vijfde verdediger spelen, maar ook als linksbuiten in actie komen.

4 uur geleden
Advocaat gaat door als bondscoach van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat gaat door als hoofdtrainer van het nationale elftal van Curaçao. De Curaçaose voetbalbond FFK heeft woensdag bekendgemaakt dat hij aanblijft tot en met 31 juli 2027.

6 uur geleden