Voetballer Dani Alves blijft in cel na beschuldiging aanranding
BARCELONA (ANP) - Dani Alves zit voorlopig in de cel. Een rechter in Barcelona heeft besloten dat de Braziliaanse voetballer niet op borgtocht vrijkomt. De rechtsback werd vrijdag gearresteerd op verdenking van aanranding.
Justitie in Barcelona startte begin dit jaar een onderzoek nadat een vrouw een aanklacht had ingediend. Alves zou haar in december ongevraagd hebben betast in een nachtclub.
De 39-jarige Alves, die vorige maand nog actief was met Brazilië op het WK in Qatar, heeft de beschuldigingen ontkend. "Ik was aan het dansen en had het naar mijn zin zonder iemand lastig te vallen", zei hij tegen de Spaanse televisiezender Antena 3. "Ik weet niet wie deze dame is."
Alves meldde zich vrijdag op een politiebureau in Barcelona en werd meteen gearresteerd. De rechtsback nam vorig seizoen afscheid van FC Barcelona en vertrok naar de Mexicaanse Pumas. Hij speelde ook voor Juventus, Paris Saint-Germain en São Paulo.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.
14 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.
16 minuten geledenRABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.
17 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
5 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
5 uur geleden