Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Costa van Atlético wil celstraf afkopen

Voetballer Costa van Atlético wil celstraf afkopen

MADRID (ANP) - Aanvaller Diego Costa van Atlético Madrid wil een mogelijke celstraf afkopen. Dat vertelde hij donderdag voor een rechtbank van de Spaanse hoofdstad.

Costa zou in 2014 ruim 1 miljoen euro te weinig aan belasting hebben opgegeven. Dat gebeurde rond zijn transfer van Atlético naar Chelsea. Aanklagers wilden hem straffen met een celstraf van zes maanden en een boete van ruim een half miljoen euro.

Costa stond donderdag met een wit mondkapje voor de rechter. Zijn advocaat vertelde dat de spits van de gelegenheid gebruik wil maken om een mogelijke celstraf met 36.500 euro af te kopen. Hij accepteert eveneens de boete van ruim een half miljoen euro. De verwachting is dat de rechtbank nog deze week akkoord gaat met die deal.

De 31-jarige Costa speelt sinds 2017 weer voor Atlético.

Meer uit Voetbal

Balogun wist dat inmenging Trump controversieel zou worden

NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.

5 uur geleden
Amerikaanse arbiter fluit halve finale WK Engeland - Argentinië

ATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.

9 uur geleden
Makkelie over overlijden collega Dieperink: hartverscheurend

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.

1 dag geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

1 dag geleden
Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

1 dag geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

1 dag geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentinië

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

1 dag geleden