Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Cavlan keert na jaar terug bij FC Emmen

Voetballer Cavlan keert na jaar terug bij FC Emmen

EMMEN (ANP) - Caner Cavlan keert terug bij FC Emmen. De 28-jarige speler was er vorig seizoen vertrokken en heeft in de tussentijd bij Austria Wien gespeeld. Cavlan heeft bij Emmen een contract voor één seizoen getekend, met een optie voor nog een jaar.

Cavlan begon zijn loopbaan bij De Graafschap. In 2015 vertrok hij naar sc Heerenveen. Van 2016 tot 2018 speelde hij in Turkije voor Şanliurfaspor en Boluspor.

In 2018, na de promotie naar de eredivisie, tekende Cavlan bij Emmen. De linksback speelde alle 34 wedstrijden en was goed voor vier doelpunten en zeven assists.

"Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik een terugkeer bij FC Emmen wel zag zitten," vertelt Cavlan. "Op De Oude Meerdijk heb ik het enorm naar mijn zin gehad en ik heb contact gehouden met de spelers en andere mensen van de club. En dan is één plus één twee."

Meer uit Voetbal

PSV mikt na uitbreiding op stadion met 52.000 tot 58.500 plaatsen

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil het Philips Stadion voor 2030 flink uitbreiden. De regerend landskampioen uit Eindhoven mikt op een capaciteit van 52.000 tot 58.500 plaatsen. De koploper van de Eredivisie kan nu maximaal 35.000 fans tijdens thuisduels toelaten.

11 minuten geleden
Galatasaray eist vergoeding van Liverpool voor blessure Lang

ISTANBUL (ANP/DPA) - Galatasaray eist van de UEFA een schadevergoeding voor de blessure die Noa Lang woensdag heeft opgelopen in het verloren uitduel met Liverpool in de Champions League (4-0). De aanvaller van het Nederlands elftal raakte met een duim bekneld tussen twee reclameborden en heeft zich laten opereren aan een diepe snee in zijn duim.

12 minuten geleden
Einde seizoen voor geblesseerde PEC-aanvaller Shoretire

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.

2 uur geleden
Aanvoerder Kemper vertrekt aan einde seizoen bij NAC Breda

BREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.

2 uur geleden
Senegalese voetbalbond maakt definitieve stap naar CAS

DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.

2 uur geleden
Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

7 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

19 uur geleden