Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Busquets stopt als Spaans international

Voetballer Busquets stopt als Spaans international

BARCELONA (ANP) - Voetballer Sergio Busquets heeft afscheid genomen als international van Spanje. De 34-jarige middenvelder van FC Barcelona nam in Qatar deel aan zijn vierde WK. In 2010 werd hij in Zuid-Afrika wereldkampioen met Spanje.

In Qatar werd Spanje in de achtste finales uitgeschakeld door Marokko. Busquets miste in de strafschoppenserie de laatste penalty voor de Spanjaarden. "Het was een eer mijn land te vertegenwoordigen en aanvoerder te mogen zijn", laat Busquets op Instagram weten. "Ik heb zeer veel wedstrijden mogen spelen aan de top. Soms waren we succesvol, soms niet. Maar we gaven ons altijd voor honderd procent. Het moment is nu gekomen om na 15 jaar afscheid te nemen."

De middenvelder van Barcelona kwam in totaal 143 keer uit voor het Spaans elftal. Daarin scoorde hij twee keer. Behalve de wereldtitel in 2010 pakte hij in 2012 ook de Europese titel met Spanje. Busquets is een van de laatste voetballers uit het team dat in 2010 wereldkampioen werd, die afzwaait. Alleen Sergio Ramos, die ontbrak op het WK, heeft dat nog niet gedaan.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

16 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

22 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

1 dag geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

1 dag geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 dag geleden