Voetballer Bove 'wakker en alert' na ineenstorten op veld
FLORENCE (ANP) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove (22) van Fiorentina, die zondag tijdens de competitiewedstrijd tegen Internazionale plotseling in elkaar zakte, is "wakker en alert". Dat meldde de club uit Florence een dag na het incident in een update op X.
"Hij heeft gesproken met zijn familie, de clubleiding, de coach en zijn teamgenoten, die allemaal op bezoek zijn geweest zodra ze het goede nieuws hoorden", schreef Fiorentina. "De komende dagen zullen meer tests worden uitgevoerd om vast te stellen wat tot het incident heeft geleid."
"Fiorentina wil het Careggi Universiteitsziekenhuis en alle artsen en medewerkers bedanken voor de geweldige menselijkheid en professionaliteit die zij hebben getoond. De club wil ook de bredere Fiorentina-familie en de hele voetbalwereld bedanken die in deze moeilijke tijd grote sympathie en steun hebben getoond", aldus de nummer 4 van Italië.
De wedstrijd tussen Fiorentina en het Internazionale van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries werd definitief gestaakt na het incident, dat na een kwartier plaatsvond.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
29 minuten geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
1 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal (34) vertrekt na dit seizoen transfervrij bij Real Madrid. Real meldt dat de aanvoerder en de club hebben besloten het "prachtige hoofdstuk" te sluiten. Carvajal had een aflopend contract bij de huidige nummer 2 van Spanje.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
4 uur geleden