Voetballer Bove 'wakker en alert' na ineenstorten op veld
FLORENCE (ANP) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove (22) van Fiorentina, die zondag tijdens de competitiewedstrijd tegen Internazionale plotseling in elkaar zakte, is "wakker en alert". Dat meldde de club uit Florence een dag na het incident in een update op X.
"Hij heeft gesproken met zijn familie, de clubleiding, de coach en zijn teamgenoten, die allemaal op bezoek zijn geweest zodra ze het goede nieuws hoorden", schreef Fiorentina. "De komende dagen zullen meer tests worden uitgevoerd om vast te stellen wat tot het incident heeft geleid."
"Fiorentina wil het Careggi Universiteitsziekenhuis en alle artsen en medewerkers bedanken voor de geweldige menselijkheid en professionaliteit die zij hebben getoond. De club wil ook de bredere Fiorentina-familie en de hele voetbalwereld bedanken die in deze moeilijke tijd grote sympathie en steun hebben getoond", aldus de nummer 4 van Italië.
De wedstrijd tussen Fiorentina en het Internazionale van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries werd definitief gestaakt na het incident, dat na een kwartier plaatsvond.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
14 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
14 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geleden