Voetballer Bove 'wakker en alert' na ineenstorten op veld
FLORENCE (ANP) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove (22) van Fiorentina, die zondag tijdens de competitiewedstrijd tegen Internazionale plotseling in elkaar zakte, is "wakker en alert". Dat meldde de club uit Florence een dag na het incident in een update op X.
"Hij heeft gesproken met zijn familie, de clubleiding, de coach en zijn teamgenoten, die allemaal op bezoek zijn geweest zodra ze het goede nieuws hoorden", schreef Fiorentina. "De komende dagen zullen meer tests worden uitgevoerd om vast te stellen wat tot het incident heeft geleid."
"Fiorentina wil het Careggi Universiteitsziekenhuis en alle artsen en medewerkers bedanken voor de geweldige menselijkheid en professionaliteit die zij hebben getoond. De club wil ook de bredere Fiorentina-familie en de hele voetbalwereld bedanken die in deze moeilijke tijd grote sympathie en steun hebben getoond", aldus de nummer 4 van Italië.
De wedstrijd tussen Fiorentina en het Internazionale van Stefan de Vrij en Denzel Dumfries werd definitief gestaakt na het incident, dat na een kwartier plaatsvond.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
10 uur geleden