Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Boateng krijgt voorwaardelijke boete na mishandeling

Voetballer Boateng krijgt voorwaardelijke boete na mishandeling

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Voetballer Jérôme Boateng heeft een voorwaardelijke boete gekregen voor het mishandelen van zijn ex-partner. De 35-jarige Duitser moet 200.000 euro betalen als hij opnieuw een overtreding begaat.

Boateng ontkende tijdens de rechtszaak onder meer dat hij zijn voormalige partner en moeder van zijn dochters had geslagen. De 76-voudig international zou zijn ex-vriendin hebben weggeduwd en zij zou hem verwond hebben aan een lip.

In september vernietigde het hooggerechtshof in Beieren een eerder vonnis tegen Boateng en verwees de rechtszaak terug naar een lagere rechtbank. In 2021 oordeelde een rechtbank dat hij een boete van 1,8 miljoen euro moest betalen. De straf werd later verlaagd naar 1,2 miljoen euro.

Boateng speelde tien seizoenen voor Bayern München. Hij verruilde de club in 2021 voor Olympique Lyon, maar vertrok daar vorig jaar. Hij stapte onlangs over van het Italiaanse Salernitana naar LASK in Oostenrijk.

Meer uit Voetbal

Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

54 minuten geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

55 minuten geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

56 minuten geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

3 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

4 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

5 uur geleden