Voetballer Aubameyang overvallen in huis bij Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Voetballer Pierre-Emerick Aubameyang is in de nacht van zondag op maandag overvallen in zijn huis in Castelldefels, een stadje in de buurt van Barcelona. Dat heeft zijn club Barcelona bevestigd aan het Franse persbureau AFP.
"Het gaat nu weer goed, maar hij is erg geschrokken", aldus een betrokkene van de club.
Volgens de krant El Pais werden de 33-jarige aanvaller van Barcelona en zijn vrouw door ten minste vier mannen met een vuurwapen en een ijzeren staaf bedreigd en gedwongen de kluis te openen. Aubameyang zou met de ijzeren staaf zijn geslagen. De speler en zijn vrouw zouden lichtgewond zijn geraakt.
Tweede inbraak
De overvallers zouden diverse sieraden uit de kluis hebben meegenomen en ervandoor zijn gegaan in een witte Audi A3. Een woordvoerster van de Catalaanse politie bevestigt dat er een overval is geweest in Castelldefels, maar wilde om privé-reden geen namen noemen. "We zijn de zaak aan het onderzoeken en verzamelen informatie", aldus de woordvoerster.
Twee maanden geleden zou de voetballer ook al slachtoffer zijn geworden van een inbraak. Maar volgens de politie was er toentertijd niemand thuis. Dieven proberen ook vaak toe te slaan tijdens de wedstrijden. Dat gebeurde in Barcelona eerder ook bij de woningen van Gerard Pique, Ansu Fati, Jordi Alba, Samuel Umtiti en Coutinho.
Meer uit Voetbal
HARRISON (ANP) - Marokko en Noorwegen hebben in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal gelijkgespeeld. In Harrison eindigde de wedstrijd tussen de twee WK-deelnemers in 1-1.
10 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.
10 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."
11 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
12 uur geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
12 uur geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
13 uur geleden