Voetballer Aubameyang overvallen in huis bij Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Voetballer Pierre-Emerick Aubameyang is in de nacht van zondag op maandag overvallen in zijn huis in Castelldefels, een stadje in de buurt van Barcelona. Dat heeft zijn club Barcelona bevestigd aan het Franse persbureau AFP.
"Het gaat nu weer goed, maar hij is erg geschrokken", aldus een betrokkene van de club.
Volgens de krant El Pais werden de 33-jarige aanvaller van Barcelona en zijn vrouw door ten minste vier mannen met een vuurwapen en een ijzeren staaf bedreigd en gedwongen de kluis te openen. Aubameyang zou met de ijzeren staaf zijn geslagen. De speler en zijn vrouw zouden lichtgewond zijn geraakt.
Tweede inbraak
De overvallers zouden diverse sieraden uit de kluis hebben meegenomen en ervandoor zijn gegaan in een witte Audi A3. Een woordvoerster van de Catalaanse politie bevestigt dat er een overval is geweest in Castelldefels, maar wilde om privé-reden geen namen noemen. "We zijn de zaak aan het onderzoeken en verzamelen informatie", aldus de woordvoerster.
Twee maanden geleden zou de voetballer ook al slachtoffer zijn geworden van een inbraak. Maar volgens de politie was er toentertijd niemand thuis. Dieven proberen ook vaak toe te slaan tijdens de wedstrijden. Dat gebeurde in Barcelona eerder ook bij de woningen van Gerard Pique, Ansu Fati, Jordi Alba, Samuel Umtiti en Coutinho.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
7 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
7 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
9 uur geleden