Voetballer Aubameyang overvallen in huis bij Barcelona
BARCELONA (ANP/AFP) - Voetballer Pierre-Emerick Aubameyang is in de nacht van zondag op maandag overvallen in zijn huis in Castelldefels, een stadje in de buurt van Barcelona. Dat heeft zijn club Barcelona bevestigd aan het Franse persbureau AFP.
"Het gaat nu weer goed, maar hij is erg geschrokken", aldus een betrokkene van de club.
Volgens de krant El Pais werden de 33-jarige aanvaller van Barcelona en zijn vrouw door ten minste vier mannen met een vuurwapen en een ijzeren staaf bedreigd en gedwongen de kluis te openen. Aubameyang zou met de ijzeren staaf zijn geslagen. De speler en zijn vrouw zouden lichtgewond zijn geraakt.
Tweede inbraak
De overvallers zouden diverse sieraden uit de kluis hebben meegenomen en ervandoor zijn gegaan in een witte Audi A3. Een woordvoerster van de Catalaanse politie bevestigt dat er een overval is geweest in Castelldefels, maar wilde om privé-reden geen namen noemen. "We zijn de zaak aan het onderzoeken en verzamelen informatie", aldus de woordvoerster.
Twee maanden geleden zou de voetballer ook al slachtoffer zijn geworden van een inbraak. Maar volgens de politie was er toentertijd niemand thuis. Dieven proberen ook vaak toe te slaan tijdens de wedstrijden. Dat gebeurde in Barcelona eerder ook bij de woningen van Gerard Pique, Ansu Fati, Jordi Alba, Samuel Umtiti en Coutinho.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool met 3-2 gewonnen. De ploeg van trainer Michael Carrick staat door de zege steviger op de derde plaats met 64 punten. Liverpool van coach Arne Slot staat vierde met 58 punten.
3 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de finale van de Champions League. De 22-jarige vleugelverdedigster schakelde met haar Catalaanse club het Duitse Bayern München in de halve finales uit. Na een 1-1-gelijkspel in de heenwedstrijd won FC Barcelona de return in Camp Nou met 4-2. Barça treft de voetbalsters van Olympique Lyon in de finale op 23 mei in het Ullevaal Stadion van Oslo.
4 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
19 uur geleden