Voetballer AS Roma die onwel werd ontslagen uit het ziekenhuis
UDINE (ANP/RTR) - Voetballer Evan N'Dicka van AS Roma is ontslagen uit het ziekenhuis. Volgens de eerste onderzoeken is er geen sprake van een hartprobleem, meldt zijn club over de verdediger die zondag tijdens het duel met Udinese onwel was geworden.
"Er zijn cardiologische testen op het eerste en tweede niveau afgenomen die negatief waren", zei Roma, dat aangaf dat de testen lijken te wijzen op een mogelijke klaplong.
Roma bedankte de scheidsrechter, de fans in het stadion van Udinese en de medische staf in het ziekenhuis. "In die hectische minuten van angst hebben we allemaal samen sportieve waarden getoond en het beschermen van het leven op de eerste plaats gezet."
De wedstrijd in de Serie A tussen Udinese en AS Roma werd gestaakt, nadat N'Dicka in de tweede helft plotseling naar de grond was gegaan. Hij werd na een korte behandeling met brancard van het veld gedragen. Het stond op dat moment 1-1. Roma liet later via X weten dat de voetballer bij bewustzijn was en voor controle naar het ziekenhuis was gebracht.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
5 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
32 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden