Voetballer AS Roma die onwel werd ontslagen uit het ziekenhuis
UDINE (ANP/RTR) - Voetballer Evan N'Dicka van AS Roma is ontslagen uit het ziekenhuis. Volgens de eerste onderzoeken is er geen sprake van een hartprobleem, meldt zijn club over de verdediger die zondag tijdens het duel met Udinese onwel was geworden.
"Er zijn cardiologische testen op het eerste en tweede niveau afgenomen die negatief waren", zei Roma, dat aangaf dat de testen lijken te wijzen op een mogelijke klaplong.
Roma bedankte de scheidsrechter, de fans in het stadion van Udinese en de medische staf in het ziekenhuis. "In die hectische minuten van angst hebben we allemaal samen sportieve waarden getoond en het beschermen van het leven op de eerste plaats gezet."
De wedstrijd in de Serie A tussen Udinese en AS Roma werd gestaakt, nadat N'Dicka in de tweede helft plotseling naar de grond was gegaan. Hij werd na een korte behandeling met brancard van het veld gedragen. Het stond op dat moment 1-1. Roma liet later via X weten dat de voetballer bij bewustzijn was en voor controle naar het ziekenhuis was gebracht.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
44 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
19 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden