Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballen voor publiek geeft NEC'ers een kick

Voetballen voor publiek geeft NEC'ers een kick

NIJMEGEN (ANP) - De spelers van NEC merkten zondag hoe erg ze het publiek de afgelopen maanden hebben gemist in de stadions. "Het mooiste moment was toen we voor de warming-up het veld opliepen en eindelijk weer mensen zagen zitten op de tribunes", zegt aanvoerder Jordy Bruijn. "Dat gaf echt een kick."

Na maandenlang in lege en sfeerloze stadions te hebben gespeeld, mocht NEC in de thuiswedstrijd tegen De Graafschap in het kader van de Fieldlab-experimenten weer een beperkt aantal fans ontvangen. Bijna 1200 seizoenkaarthouders zaten, verspreid over zes ‘bubbels’, op de tribunes van De Goffert.

"Het voelde weer zoals het hoort", aldus Bruijn. "Het stadion zat lang niet vol, maar beter iets dan niets. Het publiek geeft een extra steuntje in de rug. En bij uitwedstrijden, als iedereen tegen je is, zorgt dat ook voor een kick. Wat mij betreft is deze test dus volledig geslaagd. Al was het heel jammer dat we onze fans niet konden belonen voor hun komst."

NEC-trainer Rogier Meijer zag in de slotfase hoe zijn ploeg, opgezweept door het publiek, nog bijna op 2-2 kwam. "Je speelt voetbal voor publiek. Het is fijn dat ze er weer waren, dat geeft een andere dimensie aan zo’n wedstrijd", aldus Meijer.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

16 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

16 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

19 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

19 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

20 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

20 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

20 uur geleden