Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballen voor publiek geeft NEC'ers een kick

Voetballen voor publiek geeft NEC'ers een kick

NIJMEGEN (ANP) - De spelers van NEC merkten zondag hoe erg ze het publiek de afgelopen maanden hebben gemist in de stadions. "Het mooiste moment was toen we voor de warming-up het veld opliepen en eindelijk weer mensen zagen zitten op de tribunes", zegt aanvoerder Jordy Bruijn. "Dat gaf echt een kick."

Na maandenlang in lege en sfeerloze stadions te hebben gespeeld, mocht NEC in de thuiswedstrijd tegen De Graafschap in het kader van de Fieldlab-experimenten weer een beperkt aantal fans ontvangen. Bijna 1200 seizoenkaarthouders zaten, verspreid over zes ‘bubbels’, op de tribunes van De Goffert.

"Het voelde weer zoals het hoort", aldus Bruijn. "Het stadion zat lang niet vol, maar beter iets dan niets. Het publiek geeft een extra steuntje in de rug. En bij uitwedstrijden, als iedereen tegen je is, zorgt dat ook voor een kick. Wat mij betreft is deze test dus volledig geslaagd. Al was het heel jammer dat we onze fans niet konden belonen voor hun komst."

NEC-trainer Rogier Meijer zag in de slotfase hoe zijn ploeg, opgezweept door het publiek, nog bijna op 2-2 kwam. "Je speelt voetbal voor publiek. Het is fijn dat ze er weer waren, dat geeft een andere dimensie aan zo’n wedstrijd", aldus Meijer.

Meer uit Voetbal

AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

11 minuten geleden
Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

4 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

15 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

15 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

15 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

16 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

16 uur geleden