Voetbalklassieker op Wembley: Engeland - Duitsland
LONDEN (ANP) - Op de laatste speelavond van de achtste finales bij het EK staat een heuse voetbalklassieker op het programma. Op Wembley gaan de twee grootmachten Engeland en Duitsland vanaf 18.00 uur de strijd met elkaar aan. Beide teams hebben bij het toernooi nog geen grootse indruk gemaakt.
Engeland bleef in de groepsfase in drie duels weliswaar ongeslagen, maar kwam slechts twee keer tot scoren. Met name aanvoerder Harry Kane, de topschutter van de Premier League, moet nog loskomen. Hij heeft nog niet gescoord bij dit EK.
Duitsland ontsnapte in groep F, de 'poule des doods', aan uitschakeling na een nederlaag tegen Frankrijk (0-1) en een gelijkspel tegen Hongarije (2-2). De kraker tegen Engeland zou de laatste interland kunnen zijn voor Joachim Löw als bondscoach van Duitsland. Hij neemt na het EK afscheid van de 'Mannschaft'.
De winnaar van het duel op Wembley speelt tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Zweden en Oekraïne. Dat duel begint om 21.00 uur in Glasgow.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
23 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
23 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
1 dag geleden