Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalklassieker op Wembley: Engeland - Duitsland

Voetbalklassieker op Wembley: Engeland - Duitsland

LONDEN (ANP) - Op de laatste speelavond van de achtste finales bij het EK staat een heuse voetbalklassieker op het programma. Op Wembley gaan de twee grootmachten Engeland en Duitsland vanaf 18.00 uur de strijd met elkaar aan. Beide teams hebben bij het toernooi nog geen grootse indruk gemaakt.

Engeland bleef in de groepsfase in drie duels weliswaar ongeslagen, maar kwam slechts twee keer tot scoren. Met name aanvoerder Harry Kane, de topschutter van de Premier League, moet nog loskomen. Hij heeft nog niet gescoord bij dit EK.

Duitsland ontsnapte in groep F, de 'poule des doods', aan uitschakeling na een nederlaag tegen Frankrijk (0-1) en een gelijkspel tegen Hongarije (2-2). De kraker tegen Engeland zou de laatste interland kunnen zijn voor Joachim Löw als bondscoach van Duitsland. Hij neemt na het EK afscheid van de 'Mannschaft'.

De winnaar van het duel op Wembley speelt tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Zweden en Oekraïne. Dat duel begint om 21.00 uur in Glasgow.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

5 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

7 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

10 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

10 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

12 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

17 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

17 uur geleden