Voetbalklassieker op Wembley: Engeland - Duitsland
LONDEN (ANP) - Op de laatste speelavond van de achtste finales bij het EK staat een heuse voetbalklassieker op het programma. Op Wembley gaan de twee grootmachten Engeland en Duitsland vanaf 18.00 uur de strijd met elkaar aan. Beide teams hebben bij het toernooi nog geen grootse indruk gemaakt.
Engeland bleef in de groepsfase in drie duels weliswaar ongeslagen, maar kwam slechts twee keer tot scoren. Met name aanvoerder Harry Kane, de topschutter van de Premier League, moet nog loskomen. Hij heeft nog niet gescoord bij dit EK.
Duitsland ontsnapte in groep F, de 'poule des doods', aan uitschakeling na een nederlaag tegen Frankrijk (0-1) en een gelijkspel tegen Hongarije (2-2). De kraker tegen Engeland zou de laatste interland kunnen zijn voor Joachim Löw als bondscoach van Duitsland. Hij neemt na het EK afscheid van de 'Mannschaft'.
De winnaar van het duel op Wembley speelt tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Zweden en Oekraïne. Dat duel begint om 21.00 uur in Glasgow.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden