Voetbalkeepster Geurts (38) stopt na 125 interlands
AMSTERDAM (ANP) - Loes Geurts heeft haar voetballoopbaan beëindigd. De 38-jarige keepster kwam tot 125 interlands voor Oranje.
"Tevreden en trots neem ik afscheid van het voetbal. Een wereld die mij veel heeft gebracht. Een baan die niet voor meisjes was weggelegd toen ik begon (1992). Hoewel het voetballeven niet altijd makkelijk is geweest, zijn veel dromen toch uitgekomen", schrijft Geurts op Instagram. "Ik ben op alle grote toernooien geweest en gouden, zilveren en bronzen medailles hangen in de kast. Kampioenschappen en bekers gewonnen op clubniveau. Succesvol durf ik wel te zeggen."
Geurts sloot haar loopbaan af bij het Zweedse BK Häcken. In Nederland speelde ze bij AZ en Telstar.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
45 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.
2 uur geleden