Voetbalinternational Werner stapt over van Leipzig naar Chelsea
LONDEN (ANP) - De Duitse voetballer Timo Werner stapt over van RB Leipzig naar Chelsea. Hij wordt in de Premier League daardoor ploeggenoot van de bij Ajax vertrokken Hakim Ziyech. Chelsea heeft de overstap donderdag bevestigd.
De 24-jarige aanvaller zou volgens de Duitse krant Bild bij de Londense formatie een contract tot 2025 gaan ondertekenen. Naar verluidt gaat hij op jaarbasis ongeveer 10 miljoen euro verdienen. Mede omdat zijn contract bij Leipzig nog doorliep ligt het transferbedrag rond de 50 miljoen euro.
Werner speelt sinds 2016 bij Leipzig, dat hem destijds overnam van VfB Stuttgart. Hij sprak van vier bijzonder mooie jaren. "Daar ben ik iedereen binnen en buiten de club dankbaar voor. Maar nu verheug ik mij op een nieuw avontuur, met nieuwe ploeggenoten en trainers. Ik denk dat we samen voor mooie successen bij Chelsea kunnen zorgen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
31 minuten geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
8 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
18 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
18 uur geleden