Voetbalinternational Werner stapt over van Leipzig naar Chelsea
LONDEN (ANP) - De Duitse voetballer Timo Werner stapt over van RB Leipzig naar Chelsea. Hij wordt in de Premier League daardoor ploeggenoot van de bij Ajax vertrokken Hakim Ziyech. Chelsea heeft de overstap donderdag bevestigd.
De 24-jarige aanvaller zou volgens de Duitse krant Bild bij de Londense formatie een contract tot 2025 gaan ondertekenen. Naar verluidt gaat hij op jaarbasis ongeveer 10 miljoen euro verdienen. Mede omdat zijn contract bij Leipzig nog doorliep ligt het transferbedrag rond de 50 miljoen euro.
Werner speelt sinds 2016 bij Leipzig, dat hem destijds overnam van VfB Stuttgart. Hij sprak van vier bijzonder mooie jaren. "Daar ben ik iedereen binnen en buiten de club dankbaar voor. Maar nu verheug ik mij op een nieuw avontuur, met nieuwe ploeggenoten en trainers. Ik denk dat we samen voor mooie successen bij Chelsea kunnen zorgen."
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
9 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
52 minuten geledenPASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
2 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
15 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
19 uur geleden