
Voetbalinternational Werner stapt over van Leipzig naar Chelsea
LONDEN (ANP) - De Duitse voetballer Timo Werner stapt over van RB Leipzig naar Chelsea. Hij wordt in de Premier League daardoor ploeggenoot van de bij Ajax vertrokken Hakim Ziyech. Chelsea heeft de overstap donderdag bevestigd.
De 24-jarige aanvaller zou volgens de Duitse krant Bild bij de Londense formatie een contract tot 2025 gaan ondertekenen. Naar verluidt gaat hij op jaarbasis ongeveer 10 miljoen euro verdienen. Mede omdat zijn contract bij Leipzig nog doorliep ligt het transferbedrag rond de 50 miljoen euro.
Werner speelt sinds 2016 bij Leipzig, dat hem destijds overnam van VfB Stuttgart. Hij sprak van vier bijzonder mooie jaren. "Daar ben ik iedereen binnen en buiten de club dankbaar voor. Maar nu verheug ik mij op een nieuw avontuur, met nieuwe ploeggenoten en trainers. Ik denk dat we samen voor mooie successen bij Chelsea kunnen zorgen."
Meer uit Voetbal
GENK (ANP) - Club Brugge is door de zege op Racing Genk de enig overgebleven concurrent voor Union Sint-Gillis in de strijd om de Belgische titel. Titelverdediger Brugge won met 2-0 bij Genk, dat daarmee definitief is afgehaakt in de titelstrijd.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale is door een zege bij Torino (0-2) in punten weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in Turijn met 2-0. Napoli speelt later zondag nog thuis tegen Genoa en heeft bij een zege weer 3 punten meer.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft een punt overgehouden aan de topper bij landskampioen Liverpool van coach Arne Slot. Het duel op Anfield eindigde in 2-2. De Londenaren zijn door het gelijkspel nog niet definitief zeker van Champions League voetbal voor volgend seizoen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne heeft gemengde gevoelens overgehouden aan de ruime uitzege van NEC op Ajax (0-3). "Ik gun de mensen hier alles", zei hij over de supporters van zijn oude club uit Amsterdam. "Maar ik ben ook sportman en wil graag winnen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Josip Sutalo is is geblesseerd geraakt in de verloren thuiswedstrijd van Ajax tegen NEC (0-3). "Hij was duizelig en voelde zich niet lekker", vertelde trainer Francesco Farioli op een persconferentie. "Hij kon niet verder."
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Vijf dagen na de uitschakeling in de Champions League door Internazionale deed FC Barcelona een forse stap naar de landstitel in Spanje door de enig overgebleven concurrent Real Madrid met 4-3 te verslaan. "We hebben een mooi gat geslagen. Het was heel belangrijk deze wedstrijd te winnen na de uitschakeling in Milaan. De fans zijn dat nu vergeten. En wij ook", sprak sterspeler Lamine Yamal na het duel bij Movistar Plus.
1 uur geleden