Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalfans opgepakt na onrustig kampioensfeest Manchester City

Voetbalfans opgepakt na onrustig kampioensfeest Manchester City

MANCHESTER (ANP) - De politie van Manchester heeft twee voetbalsupporters aangehouden na het kampioensfeest van Manchester City. De ploeg van trainer Pep Guardiola stelde op de slotdag van de Premier League de titel veilig met een zege op Aston Villa (3-2). Na het laatste fluitsignaal kwamen honderden voetbalsupporters het veld op.

De politie pakte een 28-jarige man op omdat hij vuurwerk afstak. Van de honderden mensen die de regels overtraden door het veld op te komen, werd er eentje opgepakt, een 37-jarige man. Ze werden beiden wel weer op borgtocht vrijgelaten, maar moeten zich komen verantwoorden bij de rechtbank.

Doelman Robin Olsen van Aston Villa werd in de feestvreugde op het veld aangevallen door City-fans. De Engelse kampioen kondigde aan onderzoek te doen. Onduidelijk is of de aangehouden supporter degene is die Olsen aanviel.

Voor vierde keer in vijf jaar kampioen

Manchester City zette in het laatste kwartier met drie doelpunten een achterstand van 2-0 om in een zege en werd zo voor de vierde keer in vijf jaar kampioen.

Afgelopen week betraden in heel wat Engelse voetbalstadions supporters het veld. Trainer Patrick Vieira van Crystal Palace schopte een aanhanger van Everton onderuit nadat hij door hem was geprovoceerd.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

52 minuten geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

2 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

3 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

4 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters na veiligheidszorgen terug in eigen land

GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.

7 uur geleden
Senegal wil onderzoek naar corruptie Afrikaanse voetbalbond

DAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.

7 uur geleden