Voetbalderby van Sevilla levert geen winnaar op
SEVILLA (ANP) - De stadsderby van Sevilla heeft geen winnaar opgeleverd. Betis knokte zich in een leeg eigen stadion naar een gelijkspel tegen Sevilla (1-1).
Ook zonder fans op de tribune vochten beide ploegen voor iedere meter, zonder dat ze overtredingen schuwden. Betis incasseerde vijf gele kaarten, Sevilla twee. Betis verzuimde ook de winst te grijpen. Nabil Fekir miste bij een stand van 1-1 een strafschop.
Suso opende de score voor Sevilla, waar Luuk de Jong in de rust werd gewisseld en Karim Rekik op de bank bleef. Sergio Canales benutte in de 53e minuut een strafschop voor de thuisploeg.
Sevilla staat nu vijfde in La Liga met 2 punten minder dan Real Sociedad en Villarreal die wel twee wedstrijden meer hebben gespeeld. Betis is voorlopig de nummer 9 van de hoogste Spaanse voetbalklasse.
Betis Sevilla speelde zonder Joaquín, oud-PSV'er Andrés Guardado en Martin Montoya. Het drietal zit thuis in quarantaine, na een positieve coronatest.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
8 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
8 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
8 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
14 uur geleden