Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalclubs uit Premier League mogen ook vijf keer wisselen

Voetbalclubs uit Premier League mogen ook vijf keer wisselen

LONDEN (ANP) - De voetbalclubs in de Premier League mogen gebruik maken van vijf in plaats van drie wisselspelers als het seizoen vanaf 17 juni weer wordt hervat. Dat is donderdag besloten tijdens een aandeelhoudersvergadering van de hoogste voetbalklasse van Engeland.

De maatregel geldt voor de rest van het seizoen en is bedoeld om alle clubs een beetje te helpen terwijl het seizoen in hoog tempo wordt uitgespeeld. De meeste ploegen hebben negen duels in zes weken op het programma staan.

De IFAB, de organisatie die verantwoordelijk is voor de spelregels in het voetbal, heeft toestemming verleend voor de regelwijziging van vijf wisselspelers maar laat de beslissing over aan de organisatoren van de competities in de verschillende landen. De clubs uit de Duitse Bundesliga maken ook al gebruik van vijf wisselspelers.

Meer uit Voetbal

Halve finales en finale van EK 2028 op Wembley

LONDEN (ANP/DPA) - Tijdens het EK voetbal van 2028 worden beide halve finales en de finale op het Londense Wembley gespeeld. Een van de kwartfinales is ook in het iconische stadion met een capaciteit van 86.000 toeschouwers, de andere zijn in het Ierse Dublin, het Schotse Glasgow en Cardiff in Wales. Dat heeft de Europese voetbalbond UEFA bekendgemaakt in Londen.

2 minuten geleden
Ajax-vrouwen verliezen thuis met 3-1 van Hammarby in Europa Cup

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben het eerste duel uit de achtste finales van de Europa Cup met duidelijke cijfers verloren van Hammarby IF: 1-3. De nummer 2 van Zweden is daarmee de grote favoriet om volgende week op eigen veld een plek bij de laatste acht veilig te stellen.

5 minuten geleden
Voetbalsters PSV lijden late thuisnederlaag in Europa Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben in de slotfase van het Europa Cup-duel met Eintracht Frankfurt een voorsprong uit handen gegeven. Dankzij treffers in de 85e en 90e minuut wonnen de Duitsers het eerste duel uit de achtste finales alsnog in Eindhoven: 1-2.

1 uur geleden
Bellingham volgens Tuchel niet zeker van basisplek op WK

LONDEN (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel heeft middenvelder Jude Bellingham gewaarschuwd dat hij niet zeker is van een basisplek bij Engeland op het WK volgend jaar. Aston Villa-voetballer Morgan Rogers maakte afgelopen interlandperiode bij afwezigheid van Bellingham een goede indruk en is ook een serieuze kandidaat voor de positie van aanvallende middenvelder, zei Tuchel.

5 uur geleden
Spits Weghorst haakt af bij Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Spits Wout Weghorst is afgehaakt bij het Nederlands elftal. De 33-jarige Ajacied meldde zich al met lichte klachten in Zeist en blijkt niet fit genoeg om mee te doen in het WK-kwalificatieduel met Polen van vrijdag. Uit voorzorg had Strasbourg-spits Emmanuel Emegha zich al bij de selectie aangesloten.

6 uur geleden
Edwards nieuwe coach van Wolverhampton Wanderers

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft Rob Edwards aangetrokken als nieuwe hoofdcoach. De voormalige voetballer van de Wolves is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Portugees Vítor Pereira en heeft een contract tot en met 2029 getekend.

6 uur geleden
Les Bleus herdenken aanslagen Parijs bij WK-kwalificatieduel

PARIJS (ANP/AFP) - Het Franse nationale elftal wil de slachtoffers van de terreuraanslagen in Parijs van 2015 herdenken. Dat zei aanvoerder Kylian Mbappé in aanloop naar het WK-kwalificatieduel van Les Bleus met Oekraïne van donderdag.

7 uur geleden