Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalclubs uit Brugge krijgen beide eigen stadion

Voetbalclubs uit Brugge krijgen beide eigen stadion

BRUGGE (ANP) - Het is de bedoeling dat de Belgische voetbalclubs Club Brugge en Cercle Brugge beide een eigen stadion krijgen. De eersteklassers uit Brugge delen al ruim 44 jaar het Jan Breydelstadion, dat ondanks de nodige investeringen niet meer aan de huidige eisen voldoet. Bovendien hebben omwonenden nu wekelijks te maken met 'voetbaldrukte' in hun wijk. Het bestuur van de stad Brugge pleit na overleg met beide clubs voor de bouw van twee nieuwe stadions op verschillende locaties.

De plannen werden vrijdag gepresenteerd. Het is de bedoeling dat het Jan Breydelstadion plaats maakt voor een nieuw stadion, waarin alleen Club Brugge gaat spelen. Dat zou al in de loop van 2022 moeten gaan gebeuren. Cercle Brugge verhuist naar een locatie ten noordwesten van Brugge, aan de Blankenberge Steenweg. Daar moet ook een trainingscomplex komen waar beide clubs gebruik van kunnen maken. Tot het nieuwe Cercle-stadion is gebouwd, mag de huidige hekkensluiter van de hoogste afdeling in België gebruik blijven maken van het stadion van Club Brugge, dat juist bovenaan staat.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

12 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

14 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

16 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

16 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

16 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

19 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

20 uur geleden