Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalclubs uit Brugge krijgen beide eigen stadion

Voetbalclubs uit Brugge krijgen beide eigen stadion

BRUGGE (ANP) - Het is de bedoeling dat de Belgische voetbalclubs Club Brugge en Cercle Brugge beide een eigen stadion krijgen. De eersteklassers uit Brugge delen al ruim 44 jaar het Jan Breydelstadion, dat ondanks de nodige investeringen niet meer aan de huidige eisen voldoet. Bovendien hebben omwonenden nu wekelijks te maken met 'voetbaldrukte' in hun wijk. Het bestuur van de stad Brugge pleit na overleg met beide clubs voor de bouw van twee nieuwe stadions op verschillende locaties.

De plannen werden vrijdag gepresenteerd. Het is de bedoeling dat het Jan Breydelstadion plaats maakt voor een nieuw stadion, waarin alleen Club Brugge gaat spelen. Dat zou al in de loop van 2022 moeten gaan gebeuren. Cercle Brugge verhuist naar een locatie ten noordwesten van Brugge, aan de Blankenberge Steenweg. Daar moet ook een trainingscomplex komen waar beide clubs gebruik van kunnen maken. Tot het nieuwe Cercle-stadion is gebouwd, mag de huidige hekkensluiter van de hoogste afdeling in België gebruik blijven maken van het stadion van Club Brugge, dat juist bovenaan staat.

Meer uit Voetbal

Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

12 minuten geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

16 minuten geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

45 minuten geleden
PSV wint in Groningen zestiende uitduel in Eredivisie op rij

GRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

3 uur geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

4 uur geleden