Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalclubs Levante en Standard Luik hebben een nieuwe trainer

Voetbalclubs Levante en Standard Luik hebben een nieuwe trainer

VALENCIA (ANP) - De voetbalclubs Levante en Standard Luik hebben beide een nieuwe trainer gepresenteerd. De Spaanse ploeg stelde Javier Pereira aan als opvolger van de zondagavond ontslagen Francisco 'Paco' López. Hij moest vertrekken na de vierde nederlaag van het seizoen in La Liga, bij Mallorca (1-0). Het betekende het eerste ontslag van dit seizoen in de hoogste Spaanse klasse.

Levante staat met 4 punten uit acht wedstrijden onder de degradatiestreep. Maandag ontsloeg hekkensluiter Getafe (1 punt) hoofdtrainer Míchel, hij werd opvolger door Quique Sánchez Flores.

De Belgische club Standard Luik nam begin deze week afscheid van trainer Mbaye Leye. De 38-jarige Senegalees moest vertrekken vanwege de matige competitiestart, met 13 punten uit tien wedstrijden. Als opvolger presenteerden de 'Rouches' de Sloveen Luka Elsner. De 39-jarige Elsner liet zijn contract bij KV Kortrijk, de nummer 8 van de Belgische competitie, ontbinden om te kunnen overstappen naar Luik. Zijn nieuwe ploeg staat vier plaatsen lager op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

24 minuten geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

26 minuten geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

1 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

1 uur geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

3 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

3 uur geleden