Voetbalclub Yerseke rouwt na ongeluk met kampioenswagen
YERSEKE (ANP) - Voetbal Vereniging Yerseke is in rouw na het ongeluk van zaterdag, waarbij een meisje van 5 van een kampioenswagen viel en overleed. De kar was bedoeld voor de huldiging van een meisjesploeg van de Zeeuwse club die kampioen was geworden.
"Wat een feest had moeten worden is geëindigd in een tragedie", schrijft de club op de website. "Op weg naar de voetbalvereniging is het meisje, de dochter van de chauffeur van de kampioenswagen, op de weg geraakt en ter plekke overleden."
"Iedereen bij de voetbalvereniging rouwt om dit immense verlies en leeft mee met de nabestaanden", aldus de amateurclub. Bij het uitspelen van de stilgelegde wedstrijd Yerseke-VCK wordt dinsdagavond een minuut stilte gehouden.
Het ongeluk in Yerseke was reden voor profclub Heracles om af te zien van een rondrit door Almelo van de winnende spelersgroep. De selectie, die vrijdag kampioen in de eerste divisie werd, wordt zondagmiddag wel gehuldigd, maar de geplande rondrit werd zaterdagavond afgeblazen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
10 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
20 minuten geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
8 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
8 uur geleden