Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalclub Wolverhampton neemt afscheid van coach Lopetegui

Voetbalclub Wolverhampton neemt afscheid van coach Lopetegui

WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers heeft een kleine week voor de start van de competitie afscheid genomen van coach Julen Lopetegui. De 56-jarige Spanjaard en de club hadden "meningsverschillen over bepaalde kwesties" en besloten in gezamenlijk overleg dat het beter was om uit elkaar te gaan.

Volgens de club waren de gesprekken al enkele weken gaande, waardoor de club de tijd kreeg om de zoektocht naar een opvolger te beginnen. "Ook konden Julen en zijn staf zo hun geplande voorbereiding voortzetten om ervoor te zorgen dat het elftal zo goed mogelijk aan de Premier League kan beginnen", verklaarde de club.

Lopetegui arriveerde in november bij Wolverhampton, dat op dat moment op de laatste plaats in de Premier League stond. Mede dankzij negen overwinningen loodste de voormalige coach van Spanje en Real Madrid de ploeg naar de veilige dertiende plaats.

Wolverhampton begint de competitie op maandag met een uitwedstrijd bij het Manchester United van trainer Erik ten Hag.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

10 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

12 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

12 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

13 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

15 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

15 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

16 uur geleden