Voetbalclub Wolverhampton neemt afscheid van coach Lopetegui
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers heeft een kleine week voor de start van de competitie afscheid genomen van coach Julen Lopetegui. De 56-jarige Spanjaard en de club hadden "meningsverschillen over bepaalde kwesties" en besloten in gezamenlijk overleg dat het beter was om uit elkaar te gaan.
Volgens de club waren de gesprekken al enkele weken gaande, waardoor de club de tijd kreeg om de zoektocht naar een opvolger te beginnen. "Ook konden Julen en zijn staf zo hun geplande voorbereiding voortzetten om ervoor te zorgen dat het elftal zo goed mogelijk aan de Premier League kan beginnen", verklaarde de club.
Lopetegui arriveerde in november bij Wolverhampton, dat op dat moment op de laatste plaats in de Premier League stond. Mede dankzij negen overwinningen loodste de voormalige coach van Spanje en Real Madrid de ploeg naar de veilige dertiende plaats.
Wolverhampton begint de competitie op maandag met een uitwedstrijd bij het Manchester United van trainer Erik ten Hag.
Meer uit Voetbal
MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.
1 uur geledenMONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.
3 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
13 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.
13 uur geleden