Voetbalclub Wolverhampton neemt afscheid van coach Lopetegui
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers heeft een kleine week voor de start van de competitie afscheid genomen van coach Julen Lopetegui. De 56-jarige Spanjaard en de club hadden "meningsverschillen over bepaalde kwesties" en besloten in gezamenlijk overleg dat het beter was om uit elkaar te gaan.
Volgens de club waren de gesprekken al enkele weken gaande, waardoor de club de tijd kreeg om de zoektocht naar een opvolger te beginnen. "Ook konden Julen en zijn staf zo hun geplande voorbereiding voortzetten om ervoor te zorgen dat het elftal zo goed mogelijk aan de Premier League kan beginnen", verklaarde de club.
Lopetegui arriveerde in november bij Wolverhampton, dat op dat moment op de laatste plaats in de Premier League stond. Mede dankzij negen overwinningen loodste de voormalige coach van Spanje en Real Madrid de ploeg naar de veilige dertiende plaats.
Wolverhampton begint de competitie op maandag met een uitwedstrijd bij het Manchester United van trainer Erik ten Hag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
15 uur geleden