Voetbalclub Udinese neemt alweer afscheid van trainer Cannavaro
UDINE (ANP) - Voetbalclub Udinese heeft alweer afscheid genomen van trainer Fabio Cannavaro. De 50-jarige oud-international van Italië werd in april voor de rest van het seizoen aangesteld en hield de club in de Serie A.
"Udinese kan bevestigen dat Fabio Cannavaro volgend seizoen niet verder zal gaan als hoofdtrainer van het eerste elftal", schreef de club op de eigen website. "We willen Fabio en zijn staf bedanken voor hun professionaliteit en hulp bij het veiligstellen van de Serie A-status."
Cannavaro, wereldvoetballer van het jaar 2006, zat zes wedstrijden op de bank bij Udinese en verloor alleen het eerste duel met AS Roma. Mede dankzij de behaalde 9 punten eindigde Udinese op de vijftiende plaats, 2 punten boven de rode streep.
Cannavaro werkte als coach in Dubai, Saudi-Arabië, China en bij Benevento, dat op het tweede niveau van Italië uitkomt. Als speler was hij actief voor onder meer Napoli, Parma, Internazionale, Juventus en Real Madrid. De voormalige verdediger was aanvoerder van de Italiaanse ploeg die in 2006 wereldkampioen werd.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."
2 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.
3 minuten geledenDALLAS (ANP) - Japan en Zweden hebben zich op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales geplaatst. De landen speelden in Dallas met 1-1 tegen elkaar gelijk en eindigden in groep F respectievelijk als tweede en derde achter het Nederlands elftal.
55 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de knock-outfase op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Kansas City met 3-1 winnen van het al uitgeschakelde Tunesië.
56 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Memphis Depay is naast Frank de Boer gekomen op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de laatste groepswedstrijd van het WK tegen Tunesië als invaller in het veld voor Brian Brobbey en begon daarmee aan zijn 112e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
59 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft vrijdag zijn debuut gemaakt op het wereldkampioenschap voetbal. De 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth kwam in de derde groepswedstrijd tegen Tunesië in de 72e minuut in het veld voor Tijjani Reijnders.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De verdediger, die eerder deze maand de overstap maakte van Brighton & Hove Albion naar Tottenham Hotspur, kopte in de laatste groepswedstrijd op het WK in de 62e minuut uit een hoekschop de 3-1 binnen.
1 uur geleden