Voetbalclub Schalke ontkent spelersopstand
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 heeft zaterdag bij monde van een woordvoerder ontkend dat er sprake is van een spelersopstand. Diverse media berichtten vrijdag dat de bepalende spelers van de club uit de Bundesliga klaar zijn met trainer Christian Gross. Zij zouden bij bestuurder Jochen Schneider hebben aangedrongen op een vertrek van de Zwitserse coach.
De woordvoerder ontkent dat er sprake zou zijn van een "opstand of revolutie" binnen de club, die zaterdag een uitwedstrijd speelt tegen VfB Stuttgart. Schalke, waar Klaas-Jan Huntelaar door een blessure voorlopig niet in actie komt, staat laatste.
Vrijdag doken er berichten op dat de spelers ontevreden waren over Gross, die in december al de vierde trainer werd in dit seizoen bij Schalke. De 66-jarige Zwitser zou zich vergissen in namen van eigen spelers en tegenstanders, spelers soms in de verkeerde taal aanspreken terwijl er ook vraagtekens worden geplaatst bij zijn tactische vermogens.
"Wij verwerpen de berichten. Er is geen speler die Jochen Schneider heeft benaderd met een dergelijk verzoek", aldus de woordvoerder van de club uit Gelsenkirchen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
5 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
8 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
10 uur geleden