Voetbalclub RB Leizig mag groepstraining hervatten
LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig mag van de autoriteiten de groepstraining hervatten. Dat bevestigde een woordvoerder van de deelstaat Saksen. Hij verwees daarbij naar de maandag aangepaste maatregelen tegen verspreiding van het coronavirus. Daarin staat dat atleten weer hun sport mogen beoefenen als er sprak is van een arbeidscontract.
De Duitse voetbalclubs wachten met spanning het besluit af of de Bundesliga in mei kan worden hervat. Woensdag zal dat bekend worden. Bestuursvoorzitter Oliver Mintzlaff zei vorige week al dinsdag met de groepstraining te willen beginnen. Voorwaarde was wel de goedkeuring van de autoriteiten en de uitslag van coronatests die vrijdag en maandag zijn afgenomen. RB Leipzig deed over de resultaten daarvan nog geen uitlatingen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.
4 uur geleden