Voetbalclub PEC Zwolle neemt Fontana mee naar de Eredivisie
ZWOLLE (ANP) - Voetbalclub PEC Zwolle heeft ook volgend seizoen in de Eredivisie de beschikking over middenvelder Anthony Fontana. De 23-jarige Amerikaan tekende een nieuw contract voor twee jaar met een optie voor een extra seizoen.
Fontana trainde vanaf februari mee in Zwolle en tekende een maand later een contract tot het einde van het huidige seizoen. "Het doet me goed dat ik mij de afgelopen weken heb kunnen laten zien aan de trainersstaf. Zij hebben het vertrouwen in mij uitgesproken en daar is dit contract een resultaat van", verklaarde Fontana.
Technisch directeur Marcel Boudesteyn zag ook dat de Amerikaan een goede indruk had gemaakt. "Het was voor Anthony zeker niet makkelijk om middenin het seizoen aan te sluiten bij onze selectie, maar hij heeft zich uitstekend staande gehouden. Komende zomer kan hij vanaf dag 1 van de voorbereiding meedoen en zichzelf laten zien", aldus Boudesteyn.
PEC Zwolle staat met nog één speelronde te gaan op de tweede plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg staat gelijk in punten met koploper Heracles Almelo, maar heeft een minder doelsaldo. De promotie naar de Eredivisie is al wel zeker.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geleden