Voetbalclub PEC Zwolle met Thomas naar de Eredivisie
ZWOLLE (ANP) - Het gepromoveerde PEC Zwolle kan ook komend seizoen in de Eredivisie een beroep doen op middenvelder Ryan Thomas. De 28-jarige Nieuw-Zeelander had een optie in zijn contract die bij promotie zou worden gelicht. De speler, die vorig jaar terugkeerde naar Zwolle, ligt nu tot de zomer van 2024 vast.
"Ik ben heel blij dat mijn terugkeer bij PEC Zwolle zo goed is ontvangen en dat we ons doel om direct terug te keren naar de Eredivisie hebben behaald", zei Thomas. "De supporters waren geweldig afgelopen seizoen en ik weet zeker dat we ook komend seizoen weer iets moois kunnen neerzetten met elkaar."
Ook technisch directeur Marcel Boudesteyn was tevreden met het aanblijven van Thomas. "De terugkeer van Ryan heeft heel goed uitgepakt. In de eerste plaats voor Ryan zelf. Hij is weer fit geraakt en heeft het plezier in voetballen teruggevonden. Daarnaast heeft hij laten zien heel belangrijk te zijn voor het team. Met zijn ervaring en technische kwaliteiten had hij in de tweede seizoenshelft een groot aandeel in onze promotie. Dat we nu samen de Eredivisie ingaan is voor zowel Ryan als PEC fantastisch."
Thomas speelde eerder tussen 2013 en 2018 in Zwolle. Hij vertrok vervolgens naar PSV, waar hij tot 33 duels in de Eredivisie kwam. Hij speelde dit seizoen achttien wedstrijden voor de nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
6 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
10 uur geleden