Voetbalclub PEC Zwolle met Thomas naar de Eredivisie
ZWOLLE (ANP) - Het gepromoveerde PEC Zwolle kan ook komend seizoen in de Eredivisie een beroep doen op middenvelder Ryan Thomas. De 28-jarige Nieuw-Zeelander had een optie in zijn contract die bij promotie zou worden gelicht. De speler, die vorig jaar terugkeerde naar Zwolle, ligt nu tot de zomer van 2024 vast.
"Ik ben heel blij dat mijn terugkeer bij PEC Zwolle zo goed is ontvangen en dat we ons doel om direct terug te keren naar de Eredivisie hebben behaald", zei Thomas. "De supporters waren geweldig afgelopen seizoen en ik weet zeker dat we ook komend seizoen weer iets moois kunnen neerzetten met elkaar."
Ook technisch directeur Marcel Boudesteyn was tevreden met het aanblijven van Thomas. "De terugkeer van Ryan heeft heel goed uitgepakt. In de eerste plaats voor Ryan zelf. Hij is weer fit geraakt en heeft het plezier in voetballen teruggevonden. Daarnaast heeft hij laten zien heel belangrijk te zijn voor het team. Met zijn ervaring en technische kwaliteiten had hij in de tweede seizoenshelft een groot aandeel in onze promotie. Dat we nu samen de Eredivisie ingaan is voor zowel Ryan als PEC fantastisch."
Thomas speelde eerder tussen 2013 en 2018 in Zwolle. Hij vertrok vervolgens naar PSV, waar hij tot 33 duels in de Eredivisie kwam. Hij speelde dit seizoen achttien wedstrijden voor de nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
5 uur geleden