Voetbalclub Leeds haalt Spaanse verdediger Llorente
LONDEN (ANP) - Voetbalclub Leeds United heeft Diego Llorente aan de selectie toegevoegd. De huidige werkgever van de Spaanse verdediger, Real Sociedad, zegt dat hij per direct de overstap maakt naar de Premier League.
De 27-jarige speler zou volgens Britse media ruim 20 miljoen euro kosten voor het in de Premier League teruggekeerde Leeds. De deal is onder voorbehoud van een goede afloop van de medische test van Llorente in Engeland.
Llorente kwam in 2017 naar Sociedad, daarvoor speelde hij bij Real Madrid.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en sc Heerenveen is stilgelegd en na een kwartier weer hervat. Scheidsrechter Jannick van der Laan stuurde de ploegen na ongeveer een half uur van het veld omdat fanatieke fans van de thuisploeg veel vuurwerk afstaken.
15 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona-trainer Hansi Flick heeft Robert Lewandowski en Dani Olmo terug in zijn selectie voor het competitieduel van zondag met Elche. De Poolse aanvaller en de Spaanse vleugelspeler keren terug na blessures, die beiden onder meer de Clásico kostten. De topper tegen Real Madrid ging afgelopen zondag in de Spaanse hoofdstad met 2-1 verloren.
2 uur geledenGENUA (ANP/AFP) - De Italiaanse voetbalclub Genoa heeft trainer Patrick Vieira ontslagen. Dat meldt de club uit Genua zaterdag in een korte verklaring op de website. Genoa staat laatste in de Serie A met slechts 3 punten uit negen duels. Voormalig Frans international Vieira (49) was sinds november 2024 in dienst van de club.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt het zondag tegen FC Twente op met Etienne Vaessen in het doel. De keeper ontving donderdag in het verloren bekerduel met Sparta in Rotterdam (5-2) een rode kaart wegens hands buiten het strafschopgebied. Die kaart is geseponeerd, melden de Groningers zaterdagochtend.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.
22 uur geleden