Voetbalclub KV Oostende in Amerikaanse handen
OOSTENDE (ANP) - Voetbalcub KV Oostende komt in Amerikaanse handen. Investeringsgroep Pacific Media Group (PMG) heeft overeenstemming bereikt over een overname.
"KVO is verheugd officieel te kunnen meedelen dat voorzitter Frank Dierckens deze week een definitieve overeenkomst heeft getekend met een Amerikaanse investeringsgroep omtrent de overname en investering in onze voetbalclub", meldt de club uit de Belgische kustplaats op de website. "Hiermee is de toekomst van KV Oostende verzekerd."
De licentiecommissie van de Belgische voetbalbond weigerde eerder Oostende een proflicentie te geven. Daardoor dreigt de club af te zakken naar amateurniveau. Door de bereikte overeenkomst kan de club nu mogelijk met succes tegen dit besluit in beroep gaan.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiƫl scoorde voor FC Utrecht.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.
1 dag geleden