Voetbalclub HSV gaat met Duitse trainer voor promotie
HAMBURG (ANP) - De Duitse voetbalclub Hamburger SV gaat komend seizoen met Daniel Thioune als trainer een nieuwe poging doen om terug te keren naar de Bundesliga. De 45-jarige Thioune werd maandag gepresenteerd als opvolger van Dieter Hecking, die opstapte nadat HSV weer naast promotie had gegrepen.
Het contract van de ervaren Hecking zou automatisch worden verlengd als de club uit Hamburg na twee jaar zou terugkeren op het hoogste niveau. De ploeg van de Nederlandse verdedigers Timo Letschert en Rick van Drongelen eindigde echter als vierde na een ontluisterende nederlaag op de slotdag tegen Sandhausen (1-5).
Alfred Schreuder, vorige maand ontslagen bij Bundesliga-club Hoffenheim, was in beeld om bij HSV aan de slag te gaan. De clubleiding koos echter voor de Duitse trainer Thioune, die overkomt van VfL Osnabrück. Die club eindigde als dertiende in de tweede Bundesliga.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 uur geleden