Voetbalclub Cádiz: Spanje - Oranje niet mogelijk, geen contract
CÁDIZ (ANP) - Volgens voetbalclub Cádiz kan de Nations League-wedstrijd tussen Spanje en Oranje over ruim twee weken niet in het stadion van de club worden gespeeld. De nummer 18 van La Liga meldt dat er zelfs geen contract is getekend.
"Het spelen van de wedstrijd in ons stadion was afhankelijk van de voorwaarde dat de La Liga-wedstrijd tegen Celta maandag zou worden gespeeld. Maar die is vastgesteld op zondag, dus het is niet mogelijk dat Spanje - Nederland in Cádiz gespeeld kan worden", meldt een woordvoerder van de club per mail aan het ANP.
"Onze club heeft geen contract getekend met de RFEF en heeft de wedstrijd niet aangekondigd omdat aan die voorwaarde moest worden voldaan, wat helaas niet is gebeurd." Aangezien er tussen de Nations League-duel en de competitiewedstrijd slechts twee dagen zitten, ziet Cádiz het bezoek van de voetbalvrouwen niet zitten.
23 februari
De Spaanse voetbalbond RFEF heeft nog niet gereageerd op vragen van het ANP.
Spanje - Nederland zou op vrijdag 23 februari in het Estadio Nuevo Mirandilla gespeeld moeten worden, zo werd eind vorig jaar aangekondigd. De aftrap is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
14 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden