Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond Senegal: Watford staat Sarr niet af voor Afrika Cup

Voetbalbond Senegal: Watford staat Sarr niet af voor Afrika Cup

DAKAR (ANP) - De Senegalese voetbalbond FSF beschuldigt de Engelse voetbalclub Watford ervan dat het Ismaïla Sarr niet wil afstaan voor de Afrika Cup. Sarr (23) is een vaste waarde in de ploeg die in de Premier League vecht tegen degradatie.

"De Engelse club Watford heeft op basis van valse argumenten kennis gegeven van het besluit om Sarr in Engeland te houden, terwijl de speler te kennen heeft gegeven deel te willen nemen aan de Afrika Cup", zei Victor Seh Cisse namens de voetbalbond van het Afrikaanse land.

De FSF heeft Watford, de nummer 17 van Engeland, verzocht de spelers uiterlijk op 3 januari vrij te geven. De bond dreigt naar de FIFA te stappen wanneer "Watford volhardt in zijn opzettelijke weigering om de speler vrij te laten".

Knieblessure

Watford reageerde zondag op de verklaring van de Senegalese voetbalbond. Volgens de club ligt het anders en heeft Sarr nog tijd nodig om te herstellen van een blessure. "Sarr liep op 20 november in de wedstrijd tegen Manchester United een knieblessure op en is sinds die datum niet fit om te spelen voor Watford", aldus 'The Hornets'.

"Begin december schreef de club de Senegalese voetbalbond een brief waarin de diagnose van Sarr zijn blessure werd uiteengezet. Na verder overleg met medische experts hebben we de bond over Sarr zijn revalidatieproces en het waarschijnlijke tijdschema voor herstel geïnformeerd."

Emmanuel Dennis

Eerder weigerde Watford de Nigeriaan Emmanuel Dennis af te laten reizen naar Afrika. Volgens de club waar trainer Claudio Ranieri werkzaam is, heeft de Nigeriaanse bond de deadline gemist om Watford op de hoogte te stellen van het voornemen om de 24-jarige spits te selecteren.

De Afrika Cup begint op zondag 9 januari.

Meer uit Voetbal

Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

14 minuten geleden
Bijlow wordt weer eerste keeper van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.

1 uur geleden
KNVB 'bedroefd' om overlijden oud-international Israël

ZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.

1 uur geleden
Feyenoord-icoon en oud-international Israël (83) overleden

AMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.

2 uur geleden
Aanvoerder Inter hekelt inzet ploeggenoten na uitschakeling op WK

CHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.

4 uur geleden
Al-Hilal verrast Manchester City en bereikt kwartfinales WK clubs

ORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.

7 uur geleden
Fluminense naar kwartfinales op WK clubs na zege op Inter

CHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.

14 uur geleden