Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond KNVB registreert 663 transfers in zomerperiode

Voetbalbond KNVB registreert 663 transfers in zomerperiode

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft de afgelopen zomerperiode 663 transfers geregistreerd. Dat is vergelijkbaar met vorig jaar toen de periode waarin profclubs spelers mogen aantrekken of verkopen werd afgesloten met 661 transfers. De Nederlandse transfermarkt ging net als in de meeste landen vrijdagavond om 24.00 uur dicht.

Op de slotdag was de overgang van Samuel Radlinger van het Oostenrijkse Austria Wien naar Almere City de laatste geregistreerde transfer. "De eerste transfer in de zomerse periode was die van Bent Driessen van FC Utrecht naar Roda JC", meldt de voetbalbond. Binnen Nederland waren er in totaal 211 transfers, terwijl er 210 voetballers uit het buitenland werden aangetrokken. 242 spelers vertrokken uit Nederland naar een club in een ander land.

In het amateurvoetbal waren er 1399 internationale overschrijvingen; 1091 spelers kwamen van een buitenlandse club naar Nederland, 308 spelers vertrokken juist naar het buitenland.

Meer uit Voetbal

Zwitserland na winst op Algerije naar achtste finales WK voetbal

VANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.

18 minuten geleden
Chip in WK-bal leidt tot afkeuring Kroatisch doelpunt

TORONTO (ANP) - Het Kroatische doelpunt dat Joško Gvardiol in de 13e minuut van de blessuretijd maakte tegen Portugal is afgekeurd op basis van informatie van een chip in de bal. Dat heeft de FIFA in de nacht van donderdag op vrijdag via X bekendgemaakt. Volgens de FIFA kon door de zogenoemde Connected Ball Technology worden vastgesteld dat de Kroatische international Igor Matanović in aanloop naar het doelpunt de bal raakte en er daardoor sprake was van buitenspel van Mario Pašalić.

1 uur geleden
Portugal wint van Kroatië en treft nu Spanje op WK

TORONTO (ANP) - Portugal speelt in de achtste finales van het WK tegen Spanje. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won in de nacht van donderdag op vrijdag in Toronto met 2-1 van Kroatië. Het winnende doelpunt van Gonçalo Ramos viel in de 95e minuut. De Kroatische gelijkmaker van Joško Gvardiol werd in de 13e minuut van de blessuretijd afgekeurd wegens buitenspel.

2 uur geleden
Dominant Spanje naar achtste finales WK na 3-0-zege op Oostenrijk

INGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.

8 uur geleden
Doelman Koeman verlengt contract bij Telstar

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.

17 uur geleden
Voormalig Spaans international Cazorla (41) stopt

MADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.

17 uur geleden
Van Gaal stopt als adviseur van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

18 uur geleden