Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond Honduras ontslaat bondscoach Coito

Voetbalbond Honduras ontslaat bondscoach Coito

TEGUCIGALPA (ANP) - De Uruguayaan Fabián Coito is niet langer bondscoach van Honduras. Hij wordt verantwoordelijk gehouden voor de tegenvallende resultaten in de kwalificatiereeks in aanloop naar het WK van 2022.

De Hondurese voetbalbond bevestigde zijn ontslag een dag na de 2-0-nederlaag tegen Jamaica op de zesde speeldag. Honduras heeft in zes duels pas 3 punten gepakt. De 54-jarige Coito leidde de Hondurese nationale ploeg sinds 2019.

Honduras deed in 2010 en 2014 mee aan het WK. Elf jaar geleden pakte het land in Zuid-Afrika een punt in de poule (0-0 tegen Zwitserland), vier jaar later gingen in Brazilië alle duels verloren.

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

12 minuten geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

13 minuten geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

1 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

1 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

2 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

2 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

5 uur geleden