Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VodafoneZiggo verliest opnieuw veel vaste internetklanten

VodafoneZiggo verliest opnieuw veel vaste internetklanten

UTRECHT (ANP) - VodafoneZiggo heeft in het tweede kwartaal opnieuw veel klanten met een vaste internetaansluiting verloren, in totaal 27.400. Die daling is in lijn met de afname in voorgaande kwartalen. Het telecombedrijf spreekt van een consumentenmarkt die nog altijd "zeer concurrerend" is. Het aantal zakelijke internetaansluitingen zat wel in de lift, daarvan kwamen er in de maanden april tot en met juni 4800 bij.

Verder bleef het aantal consumenten met een mobiel abonnement stabiel op 3,3 miljoen. Op de zakelijke markt verloor VodafoneZiggo 18.500 klanten, wat volgens het bedrijf te maken had met het verlopen van contracten met lokale overheden. De omzet binnen dit segment groeide desondanks, met 1,5 procent op jaarbasis.

De totale omzet voor VodafoneZiggo steeg met eenzelfde percentage tot ruim 1 miljard euro. De operationele winst nam met 8,2 procent toe tot 482 miljoen euro. Die stijging schrijft VodafoneZiggo toe aan onder meer de lagere operationele kosten, waaronder die voor energie. Voor het hele jaar verwacht VodafoneZiggo een lichte groei van de operationele winst ten opzichte van 2023. "Met deze resultaten ligt het telecombedrijf volledig op koers om de financiële doelstellingen voor 2024 te realiseren", stelt het bedrijf.

Meer uit Financieel

Olieconcern uit VAE belooft miljarden aan nieuwe projecten

ABU DHABI (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Staatsoliebedrijf Adnoc uit de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) wil tientallen miljarden dollars steken in nieuwe projecten. Die aankondiging komt enkele dagen nadat het land uit oliekartel OPEC was gestapt.

1 uur geleden
OPEC+ verhoogt productie in eerste vergadering sinds vertrek VAE

WENEN (ANP) - Landen van oliekartel OPEC+ gaan de olieproductie in juni verhogen, werd zondag bekendgemaakt. De stap van de groep olielanden is de eerste sinds de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) deze week aankondigden zich terug te trekken uit het oliekartel.

2 uur geleden
Voorzitter Duits instituut waarschuwt voor recessie na heffing VS

BERLIJN (ANP/DPA) - De voorzitter van het Duitse onderzoeksinstituut Ifo heeft gewaarschuwd voor aanzienlijke risico's voor de Duitse economie door de dreiging van hogere Amerikaanse importheffingen. "Als dit uitmondt in een nieuwe handelsoorlog, dan staat Duitsland in 2026 een recessie te wachten", zei voorzitter Clemens Fuest van het Ifo-instituut zondag in de krant Bild.

5 uur geleden
Gesprekken over overname staaldivisie Thyssenkrupp op pauze

ESSEN (ANP) - Thyssenkrupp en zijn Indiase branchegenoot Jindal Steel hebben gesprekken over een mogelijke overname van de Europese staaldivisie van het Duitse industrieconcern tijdelijk stopgezet. "De oorspronkelijke uitgangspunten en voorwaarden voor een mogelijke verkoop van Thyssenkrupp Steel zijn de afgelopen maanden aanzienlijk veranderd", stelde Thyssenkrupp in een verklaring.

7 uur geleden
Verdachte opgepakt in onderzoek naar vergiftigde babyvoeding

WENEN (ANP/DPA) - In Oostenrijk is een verdachte opgepakt in de zaak rond de poging tot afpersing van fabrikant HiPP. De afgelopen tijd werden gemanipuleerde potjes babyvoeding van het merk gevonden waaraan rattengif was toegevoegd.

21 uur geleden
Reder MSC mijdt Hormuz met nieuwe dienst naar Perzische Golf

GENÈVE (ANP) - De grote rederij voor containerschepen MSC heeft een nieuwe dienst aangekondigd richting de Perzische Golf die de Straat van Hormuz mijdt. Die zeestraat wordt zo goed als geblokkeerd door Iran sinds de Verenigde Staten en Israël een oorlog begonnen tegen het land. Daardoor is vrachtvervoer per schip naar landen aan de Perzische Golf ernstig bemoeilijkt.

1 dag geleden
FME: autoheffingen VS nadelig voor Nederlandse toeleveranciers

ZOETERMEER (ANP) - Hogere Amerikaanse importheffingen voor auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie kunnen ook Nederland raken, waarschuwt ondernemersorganisatie voor de technologische industrie FME. Als autofabrikanten minder kunnen exporteren naar de Verenigde Staten raakt dat toeleveranciers, waaronder Nederlandse bedrijven.

1 dag geleden