VodafoneZiggo start onderzoek naar misdragingen op werkvloer
AMSTERDAM (ANP) - Tv- en internetaanbieder VodafoneZiggo is intern een onderzoek gestart naar grensoverschrijdend gedrag bij een van de eigen klantcontactcenters. Bij het bedrijf kwamen meerdere meldingen binnen van misdragingen. Bij het onderzoek werkt VodafoneZiggo samen met een extern bedrijf.
Het bedrijf zegt in een verklaring geschrokken te zijn van de meldingen. "Tegelijkertijd vinden wij het goed dat onze medewerkers naar voren zijn gekomen. We willen hen dan ook bedanken voor hun moed", zo valt te lezen. Het bedrijf neemt de meldingen naar eigen zeggen ook uiterst serieus. Ook roept VodafoneZiggo slachtoffers van ongewenst, ongepast en grensoverschrijdend gedrag op om zich te melden. Het is niet bekend of de medewerkers of medewerker die zich schuldig zouden hebben gemaakt zijn geschorst.
De onthullingen passen in een langere reeks bekendmakingen. Eerder waren er al onthullingen over ongewenst seksueel gedrag rond onder meer het tv-programma The Voice of Holland en directeur voetbalzaken bij Ajax, Marc Overmars. Ziggo is hoofdsponsor van de Amsterdamse voetbalclub. Het bedrijf liet eerder weten in zijn maag te zitten met die kwestie en de ontwikkelingen bij Ajax nauwgezet te volgen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
4 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
21 uur geleden