Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VodafoneZiggo start onderzoek naar misdragingen op werkvloer

VodafoneZiggo start onderzoek naar misdragingen op werkvloer

AMSTERDAM (ANP) - Tv- en internetaanbieder VodafoneZiggo is intern een onderzoek gestart naar grensoverschrijdend gedrag bij een van de eigen klantcontactcenters. Bij het bedrijf kwamen meerdere meldingen binnen van misdragingen. Bij het onderzoek werkt VodafoneZiggo samen met een extern bedrijf.

Het bedrijf zegt in een verklaring geschrokken te zijn van de meldingen. "Tegelijkertijd vinden wij het goed dat onze medewerkers naar voren zijn gekomen. We willen hen dan ook bedanken voor hun moed", zo valt te lezen. Het bedrijf neemt de meldingen naar eigen zeggen ook uiterst serieus. Ook roept VodafoneZiggo slachtoffers van ongewenst, ongepast en grensoverschrijdend gedrag op om zich te melden. Het is niet bekend of de medewerkers of medewerker die zich schuldig zouden hebben gemaakt zijn geschorst.

De onthullingen passen in een langere reeks bekendmakingen. Eerder waren er al onthullingen over ongewenst seksueel gedrag rond onder meer het tv-programma The Voice of Holland en directeur voetbalzaken bij Ajax, Marc Overmars. Ziggo is hoofdsponsor van de Amsterdamse voetbalclub. Het bedrijf liet eerder weten in zijn maag te zitten met die kwestie en de ontwikkelingen bij Ajax nauwgezet te volgen.

Meer uit Binnenland

Jetten vindt verwijten Keijzer richting NOS 'echt niet kunnen'

DEN HAAG (ANP) - D66-leider Rob Jetten vindt de verwijtende tweets richting de NOS van minister en vicepremier Mona Keijzer (BBB) "echt niet kunnen". De bewindsvrouw schreef eerder deze week dat de nieuwsorganisatie informatie van het ministerie van Gezondheid van Hamas kritiekloos overschrijft. D66 en GroenLinks-PvdA hebben daar Kamervragen over gesteld.

20 minuten geleden
15 jaar lang geen afname in moord op vrouwen door (ex-)partner

DEN HAAG (ANP) - Het aantal vrouwen dat werd gedood door een partner of door een ex, is in de afgelopen 15 jaar onveranderd gebleven. Dit heeft het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) berekend. Bij gescheiden vrouwen komt moord of doodslag door een (ex-)partner het vaakst voor.

3 uur geleden
Bestuurder om het leven gekomen bij verkeersongeval in Wanssum

WANSSUM (ANP) - In het Noord-Limburgse Wanssum is de bestuurder van een auto in de nacht van donderdag op vrijdag om het leven gekomen bij een botsing tegen een boom aan de Helling. Dat meldt de politie.

6 uur geleden
Ruim 1 op 10 jongeren minstens een keer verdacht van misdrijf

DEN HAAG (ANP) - Ruim een op de tien jongeren wordt minstens een keer verdacht van een misdrijf. Dat staat in een donderdag gepubliceerd onderzoek in opdracht van het Wetenschappelijk Onderzoek- en Documentatiecentrum (WODC). De kosten van criminaliteit per groep adolescenten die in hetzelfde jaar van de basisschool kwamen, worden geschat op bijna 2,6 miljard euro.

12 uur geleden
Schoof botst met Kamer over extra geld voor Oekraïne

DEN HAAG (ANP) - Demissionair minister-president Dick Schoof is donderdagavond in aanvaring gekomen met de Tweede Kamer over extra geld voor Oekraïne. Een meerderheid wil volgend jaar 2 miljard euro extra steun aan de regering in Kyiv geven, maar Schoof wil daar pas bij de voorjaarsnota over praten.

14 uur geleden
Schoof vroeg Sierra Leoonse president om uitlevering Bolle Jos

DEN HAAG (ANP) - Dick Schoof heeft de Sierra Leoonse president Julius Maada Bio eerder deze week gevraagd om de uitlevering van Jos Leijdekkers, ook wel Bolle Jos. Dat bevestigt een woordvoerder van de demissionaire premier na berichtgeving door het AD.

15 uur geleden
Defensie: geen gevolgen voor betrokken medewerkers mortierongeval

DEN HAAG (ANP) - Defensie treft geen maatregelen tegen medewerkers die betrokken waren bij het mortierongeval in Mali, waarbij in 2006 twee militairen om het leven kwamen en een derde zwaargewond raakte. Defensieminister Ruben Brekelmans (VVD) vindt het niet passend om "rechtspositionele maatregelen" te nemen. Want, zo redeneert hij in een Kamerbrief, veel van de onderliggende problemen zijn veroorzaakt door de manier waarop zijn ministerie is georganiseerd.

15 uur geleden