VodafoneZiggo: nauw contact met Ajax over supportersgeweld
AMSTERDAM (ANP) - VodafoneZiggo staat als hoofdsponsor van Ajax in "nauw contact" met de Amsterdamse voetbalclub over het supportersgeweld bij de wedstrijd tegen Feyenoord op zondag. Dat laat een woordvoerder van VodafoneZiggo weten. Na een klein uur moest het duel worden gestaakt omdat supporters vuurwerk op het veld hadden gegooid. Daarna bestormden hooligans van Ajax de hoofdingang van de Johan Cruijff ArenA.
"We distantiëren ons nadrukkelijk van elke vorm van supportersgeweld. Geweld is nooit een oplossing voor welke onvrede dan ook. Een voetbalstadion moet een fijne en veilige plek zijn voor bezoekers en medewerkers", aldus het telecombedrijf.
Volgens de onderneming is de partnership met de voetbalclub "belangrijk". "Voetbal moet staan voor spelplezier en verbinding tussen mensen. Wij zijn partners van Ajax in goede en slechte tijden van de club."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
33 minuten geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
1 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is voorlopig geschorst nadat hij eind vorige maand uit onvrede de Portugese voetbalselectie verliet. De nationale voetbalbond is een onderzoek gestart en daar moet de definitieve straf uit volgen, staat in een verklaring van de bond. Ronaldo (41) zei eerder deze week al dat hij het terecht zou vinden als hij wordt gestraft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Cole Palmer heeft zijn toekomst verbonden aan Chelsea. De 24-jarige middenvelder verlengde zijn contract met de Londense club tot de zomer van 2034. Palmer kwam in 2023 over van Manchester City en was sindsdien in 138 wedstrijden 91 keer direct betrokken bij een doelpunt.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
18 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
18 uur geleden