Vlot herstelde Mbappé speelklaar voor Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé kan zondag gewoon meedoen bij Paris Saint-Germain tegen Stade Reims in de Franse Ligue 1. De aanvaller ondervond deze week hinder van een hamstringblessure, maar hij is hersteld en zit bij de wedstrijdselectie. Ook Lionel Messi is speelklaar, zei coach Mauricio Pochettino van PSG in aanloop naar het duel.
"Ik ben tevreden met de manier waarop de blessure van Mbappé is geheeld", aldus Pochettino. "We zullen zondag zien of hij al dan niet klaar is om in de basis te staan."
Messi kan tegen Reims zijn eerste wedstrijd van dit jaar spelen. De Argentijn bracht de feestdagen door in eigen land en testte bij terugkeer in Frankrijk positief op het coronavirus. Hij kwam daardoor in 2022 nog niet in actie. "Hij heeft deze week goed getraind. Het is geweldig om hem terug in de ploeg te hebben", aldus Pochettino over zijn sterspeler.
Ook doelman Keylor Navas is er weer bij na een coronabesmetting, maar Georginio Wijnaldum niet. De Nederlandse middenvelder is door een enkelblessure enkele weken uitgeschakeld. De Braziliaan Neymar ontbreekt ook nog vanwege een enkelblessure.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
18 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
2 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
8 uur geleden