Vlot herstelde Mbappé speelklaar voor Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé kan zondag gewoon meedoen bij Paris Saint-Germain tegen Stade Reims in de Franse Ligue 1. De aanvaller ondervond deze week hinder van een hamstringblessure, maar hij is hersteld en zit bij de wedstrijdselectie. Ook Lionel Messi is speelklaar, zei coach Mauricio Pochettino van PSG in aanloop naar het duel.
"Ik ben tevreden met de manier waarop de blessure van Mbappé is geheeld", aldus Pochettino. "We zullen zondag zien of hij al dan niet klaar is om in de basis te staan."
Messi kan tegen Reims zijn eerste wedstrijd van dit jaar spelen. De Argentijn bracht de feestdagen door in eigen land en testte bij terugkeer in Frankrijk positief op het coronavirus. Hij kwam daardoor in 2022 nog niet in actie. "Hij heeft deze week goed getraind. Het is geweldig om hem terug in de ploeg te hebben", aldus Pochettino over zijn sterspeler.
Ook doelman Keylor Navas is er weer bij na een coronabesmetting, maar Georginio Wijnaldum niet. De Nederlandse middenvelder is door een enkelblessure enkele weken uitgeschakeld. De Braziliaan Neymar ontbreekt ook nog vanwege een enkelblessure.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
7 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
10 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden