Vloon toont vorm met polsstok in Karlsruhe
KARLSRUHE (ANP) - Polsstokhoogspringer Menno Vloon heeft bij de indoormeeting uit de World Tour in het Duitse Karlsruhe zijn vorm onderstreept met een hoogte van 5,70 meter. Hij evenaarde daarmee zijn persoonlijk record.
Vloon eindigde in de wedstrijd als derde achter de Franse broers Renaud en Valentin Lavillenie, die ook tot 5,70 kwamen, maar minder pogingen nodig hadden. De Noord-Hollander is houder van het Nederlands record met 5,85. Voor deelname aan de Olympische Spelen in Tokio is 5,80 nodig of top 32 op de wereldranglijst.
Lisanne de Witte rende in Karlsruhe de derde tijd op de 400 meter met 52,70. De Italiaanse Ayomide Folorunso en de Zwitserse Lea Sprunger waren sneller met allebei 52,56. De Witte, al zeker van een ticket naar Tokio, zat in haar eerste indoorwedstrijd van dit seizoen al in de buurt van haar persoonlijke toptijd van 52,34, waarmee ze vorig jaar brons veroverde op de EK indoor in Glasgow.
Het indoorseizoen is voor de atleten nu vooral een manier om de vorm aan te scherpen, aangezien er geen afsluitende titelstrijd is. De WK indoor in het Chinese Nanjing is vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus geschrapt.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
3 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
6 uur geleden