Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vloet na dodelijk verkeersongeluk terug in selectie Heracles

Vloet na dodelijk verkeersongeluk terug in selectie Heracles

ALMELO (ANP) - Rai Vloet sluit weer aan bij de selectie van Heracles Almelo. De 26-jarige voetballer was half november betrokken bij een verkeersongeluk op de A4, waardoor een 4-jarig jongetje om het leven kwam. Vloet maakte sindsdien geen deel uit van de selectie van de Eredivisieclub.

Vloet zat samen met een vriend in de auto die achterop een andere auto botste met daarin een man, vrouw en twee kinderen. Een van de kinderen raakte zwaargewond en overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Lang was onduidelijk wie achter het stuur zat. De politie zei maandag dat het gaat om een 26-jarige Almeloër, daarmee doelend op Vloet.

De voetballer werd aangehouden en na een dag vrijgelaten, maar is wel verdachte in de zaak. De Brabander, die vorig seizoen zestien doelpunten maakte in de Eredivisie, verbleef de afgelopen periode bij zijn familie. Hij keert nu terug op het veld in Almelo.

Video

"We hebben in de periode nadat het gebeurd is meerdere gesprekken gevoerd, met name met Rai", zegt technisch directeur Tim Gilissen van Heracles. "We hebben de inhoud van die gesprekken gebruikt om extern juridisch advies in te winnen. Daar is met name uitgekomen dat wij op dit moment als werkgever niet al te veroordelend kunnen en mogen optreden. Dat moeten we vooral overlaten aan het recht en de rechtspraak. Tegelijkertijd moeten we als goed werkgever Rai ook de kans geven weer aan te sluiten bij ons en zijn leven weer op te pakken. Het is zeker geen gemakkelijke keuze geweest, bij dit onderwerp komt veel emotie kijken. Wij vinden het daarom belangrijk om weloverwogen te werk te gaan."

Vloet reageerde in een video op zijn terugkeer bij Heracles. "Naar omstandigheden gaat het redelijk goed met me. Maar er gaat geen dag voorbij dat ik niet denk aan het ongeluk of de tragische gevolgen daarvan. Ik zou heel graag de tijd willen terugdraaien, maar helaas kan dat niet", aldus de oud-speler van onder meer PSV, FC Eindhoven en NAC Breda. "Voor de familie is dit het allerergste. Ik leef elke dag enorm met ze mee. Dit geeft dan ook een dubbel gevoel. Ik ben blij dat ik weer deel kan uitmaken van de groep en langzamerhand mijn leven weer kan oppakken. Maar ik weet tegelijkertijd dat de familie dat niet kan."

Heracles staat halverwege het seizoen op de dertiende plaats in de Eredivisie. De ploeg van trainer Frank Wormuth hervat de competitie zaterdag tegen NEC. Vloet kan weer wedstrijden gaan spelen zodra hij daarvoor fit genoeg is. De middenvelder moest als gevolg van de verwondingen die hij opliep bij het ongeluk een operatie ondergaan. Hij werkte de afgelopen weken met een personal trainer aan zijn herstel.

Meer uit Voetbal

Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

20 minuten geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

4 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

4 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

6 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

16 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

18 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

18 uur geleden