
Vliegverkeer Schiphol heeft ook maandag nog last van winterweer
SCHIPHOL (ANP) - Reizigers die maandag op Schiphol een vliegtuig moeten halen, moeten rekening houden met vertragingen of annuleringen. Dat zei een woordvoerster van Schiphol. Geadviseerd wordt om de site Schiphol.nl goed in de gaten te houden voor de laatste vluchtinformatie of contact op te nemen met de luchtvaartmaatschappij. Volgens de site van Schiphol zijn er maandag enkele annuleringen en vertragingen, maar liggen de meeste vertrekkende vluchten nog op schema.
Op Schiphol regende het zondag annuleringen vanwege de hevige sneeuwval en harde wind. In totaal waren er zondag 150 annuleringen van vluchten van en naar Schiphol. Ook waren er de hele dag flinke vertragingen doordat toestellen eerst ijsvrij moesten worden gemaakt of doordat de startbaan moest worden schoongeveegd door sneeuwploegen. Ook binnenkomende vliegtuigen moesten hierdoor wachten met landen. Bovendien was er maar een baan, de Kaagbaan, in gebruik.
Ook Eindhoven Airport heeft last van het winterweer. De regionale luchthaven zegt tot maandagochtend 07.00 uur al het vliegverkeer te schrappen vanwege de sneeuwval.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - SAIL Amsterdam heeft van de gemeente een Jubileumpenning ontvangen voor zijn 50-jarig bestaan. Burgemeester Femke Halsema reikte de penning donderdag uit aan de directeur en voorzitter van de organisatie.
38 minuten geledenHEERLEN (ANP) - Op de Brunssummerheide bij Heerlen in Zuid-Limburg is donderdagavond een grote brand uitgebroken, meldt de veiligheidsregio.
42 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De organisatie van SAIL is te spreken over het verloop van de tweede dag. Het nautische evenement is net als de eerste dag "drukbezocht" en de sfeer op en rond het water is "gemoedelijk en feestelijk".
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De tweede dag van SAIL is vooralsnog soepel verlopen, zegt een woordvoerder van Port of Amsterdam. Op het water zijn tot nu toe geen grote incidenten geweest en iedereen lijkt zich goed aan de verkeersregels op het water te houden. "We zijn heel tevreden over hoe het gaat."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De 17-jarige Lisa uit Abcoude die werd omgebracht in de nacht van dinsdag op woensdag sloeg zelf alarm bij 112 toen ze werd gevolgd, bevestigen bronnen rond het onderzoek donderdag berichtgeving door Het Parool. Ze fietste na een feestje in de Leidsebuurt alleen naar huis omdat ze haar elektrische fiets niet in het uitgaansgebied wilde achterlaten.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Prinses Beatrix is op bezoek bij SAIL in Amsterdam. De prinses vaart donderdag op haar eigen zeilschip de Groene Draeck. Het schip wordt op het IJ omringd door politieboten en politie op jetski's.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De politie heeft een verdachte aangehouden in verband met het ernstige zedenmisdrijf in Zeist. De man is opgepakt dankzij meerdere bruikbare tips, meldt de politie donderdagmiddag. De politie deelt niet de leeftijd of de woonplaats van de verdachte.
11 uur geleden