Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vliegverkeer Eindhoven Airport ligt helemaal stil door mist

Vliegverkeer Eindhoven Airport ligt helemaal stil door mist

EINDHOVEN (ANP) - Het vliegverkeer op Eindhoven Airport ligt woensdag helemaal stil vanwege de mist, meldt een woordvoerder van de luchthaven. Mogelijk duurt de verstoring de rest van de dag. In dat geval worden ruim zeventig vluchten geschrapt of omgeleid naar een andere luchthaven en worden hierdoor ongeveer 12.000 passagiers geraakt.

Luchtvaartmaatschappijen zijn momenteel vluchten aan het schrappen of kijken of ze kunnen uitwijken naar een andere luchthaven, bijvoorbeeld die van Weeze of Keulen. Op de website van Eindhoven Airport staat dat sommige vluchten alleen vertraging oplopen, maar dat wordt dus mogelijk aangepast.

De woordvoerder raadt passagiers aan contact op te nemen met hun luchtvaartmaatschappij. Afhankelijk van de voorwaarden krijgen zij mogelijk hun geld terug of kunnen ze worden omgeboekt.

Verstoring

Het is volgens de woordvoerder niet bekend hoelang de verstoring zal duren. "Dat is afhankelijk van hoe de weersituatie zich gaat ontwikkelen en dat kunnen wij nu niet inschatten. Weersverbetering zit er nu niet in."

Hij sluit niet uit dat het vliegverkeer er donderdag nog steeds last van heeft. "Weersvoorspellingen geven aan dat het morgenochtend ook mistig kan zijn in Eindhoven."

Op Schiphol zijn woensdag ruim honderd vluchten geschrapt vanwege de mist, liet een woordvoerder van die luchthaven eerder op de dag weten. Ook Schiphol houdt er rekening mee dat de mist de hele dag aanhoudt. KLM heeft uit voorzorg al veertig vluchten geannuleerd op donderdag, meldde die luchtvaartmaatschappij.

Meer uit Binnenland

Demonstranten verbijsterd over politiegeweld bij protest Den Haag

DEN HAAG (ANP) - De pro-Palestijnse demonstranten die dinsdag zijn aangehouden in Den Haag in de buurt van de Tweede Kamer beklagen zich over de opstelling van de politie. De politie zou zich zonder duidelijke reden agressief hebben opgesteld en geweld hebben gebruikt.

16 minuten geleden
Politie verwijdert activisten van spoor Den Haag Centraal

DEN HAAG (ANP) - De politie is bezig om drie pro-Palestijnse activisten te verwijderen van het spoor, ziet een ANP-verslaggever. Zij hadden zich, ergens tussen sporen 6 en 7, vastgeketend aan een seinpaal.

4 uur geleden
Ruim zeventig Flotilla-demonstranten in Den Haag aangehouden

DEN HAAG (ANP) - Rond de 70 à 80 mensen zijn dinsdag in Den Haag aangehouden. De groep demonstreerde bij het Tweede Kamergebouw voor de door Israël opgepakte opvarenden van de Global Sumud Flotilla. De politie laat weten dat de demonstranten weigerden naar een toegewezen demonstratievak te gaan en toen zijn aangehouden.

5 uur geleden
Treinverkeer Den Haag Centraal stil om demonstranten op spoor

DEN HAAG (ANP) - Het treinverkeer van en naar Den Haag Centraal ligt stil omdat demonstranten zich op het spoor hebben begeven, meldt de NS. Hoeveel sporen ze bezetten is niet bekend, maar uit veiligheidsoverwegingen is het volledige treinverkeer stilgelegd, aldus een woordvoerster.

5 uur geleden
Bijna 200 agenten doen inval in Brabantse panden, 9 aanhoudingen

TILBURG (ANP) - Bij een actie in Brabant waaraan bijna tweehonderd agenten meewerkten zijn dinsdagochtend negen aanhoudingen verricht, meldt de politie. De personen worden verdacht van het overtreden van de Opiumwet en zijn tussen de 21 en 29 jaar oud. Ze zijn aangehouden bij invallen in panden in de Brabantse plaatsen Tilburg en Oisterwijk.

10 uur geleden
Nederlandse van Gaza-Flotilla onderschept door Israël

MARMARIS (ANP) - De Nederlandse Cerisa van Kesteren, die deel uitmaakt van de vloot naar Gaza, meldt een nieuwe onderschepping door Israël. "Interceptie is begonnen! Boot voor ons is nu aan de beurt", liet ze rond 13.15 uur Nederlandse tijd weten. Kort daarop kwamen berichten aan haar niet meer aan. Young European Greens meldt inmiddels de "ontvoering door Israël" van Van Kesteren.

10 uur geleden
OM eist 24 jaar cel in zaak over vergismoord op Rob Zweekhorst 

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag een gevangenisstraf van 24 jaar geëist tegen de 58-jarige René F. uit Schiedam voor het medeplegen van de moord op ggz-directeur Rob Zweekhorst. De dood van de ggz-directeur staat te boek als een vergismoord.

11 uur geleden