Vliegverkeer Eindhoven Airport hervat
EINDHOVEN (ANP) - Het vliegverkeer op Eindhoven Airport, dat dinsdagavond stil kwam te liggen door dichte mist, wordt snel hervat. "Zoals het er nu naar uitziet gaan we gewoon weer vliegen", zegt een woordvoerster van de luchthaven.
Dinsdag moesten er vijf toestellen die in de avond zouden vertrekken aan de grond blijven staan door de mist. Die vluchten vertrekken in de loop van de ochtend.
Dinsdagochtend lag het vliegverkeer op Eindhoven ook al stil vanwege dichte mist. Vluchten naar onder meer Londen, Vilnius, Boedapest en Skopje werden geschrapt of liepen vertraging op.
Het KNMI heeft woensdagochtend voor Noord-Brabant, Zeeland en Limburg code geel afgekondigd met lokaal dichte mist en zicht minder dan 200 meter.
Meer uit Binnenland
DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland kleurt maandag oranje voor Koningsdag. Op veel plaatsen waren mensen al vroeg in de weer om een plaats te bemachtigen op de vrijmarkt. Ook zijn er in het hele land diverse evenementen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Harry Slinger (76), zanger van nederpopgroep Drukwerk, heeft darmkanker. De band meldt op Facebook en Instagram dat de kanker operatief kan worden verwijderd en dat de ingreep op korte termijn gepland staat.
2 uur geledenDOKKUM (ANP) - Rond de route die de koninklijke familie aflegde in Dokkum is op drie plekken gedemonstreerd, laat een woordvoerder van de gemeente Noardeast-Fryslân weten. Van tevoren was dat aantal protesten ook bij de gemeente aangemeld.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De politie heeft een 31-jarige vrouw uit Enschede aangehouden, omdat zij betrokken zou zijn geweest bij een schietincident in het centrum op maandagochtend. Er werd een persoon naar het ziekenhuis gebracht.
3 uur geledenARNHEM/UTRECHT (ANP) - In Arnhem heeft de politie tijdens koningsnacht 17 mensen aangehouden. Mensen werden bijvoorbeeld gearresteerd voor mishandeling, verstoring van de openbare orde en belediging. "Handhavers van de gemeente hadden hun handen vooral vol aan wildplassers", meldt de gemeente. Er waren minder mensen in de stad dan vorig jaar.
3 uur geleden