Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vliegvelden Bremen, Hamburg en Stuttgart maandag plat

Vliegvelden Bremen, Hamburg en Stuttgart maandag plat

BREMEN (ANP) - Door de landelijke staking maandag in Duitsland zijn alle vluchten van en naar Bremen en Stuttgart geschrapt, en ook alle vluchten uit Hamburg. Daardoor vervallen ook vluchten van en naar Schiphol. In Keulen gaan mogelijk ook vluchten niet door.

Flughafen Hamburg laat vrijdag weten dat er in totaal 147 vertrekkende vluchten niet doorgaan, of zonder passagiers worden uitgevoerd. Medewerkers van de beveiliging leggen het werk neer. Ook bij aankomende vluchten moeten mensen rekening houden met annuleringen en vertragingen, met name bij binnenlandse vluchten. Hamburg had voor maandag 147 vertrekkende en 152 aankomende vluchten gepland, met ruim 35.000 passagiers.

Het vliegveld van Stuttgart meldt dat er maandag "geen regulier vliegverkeer mogelijk is" en dat het moeilijk is om de luchthaven te bereiken. Het vliegveld adviseert zowel passagiers als de mensen die ze komen ophalen om niet naar het vliegveld te komen en contact op te nemen met de luchtvaartmaatschappij.

Andere luchthavens

Vliegveld Keulen/Bonn houdt rekening met "grote beperkingen in het vliegverkeer en een groot aantal uitvallende vluchten". Op de luchthaven van Düsseldorf kunnen veel vluchten niet doorgaan, maar het vliegveld meldt nog niet om welke vluchten het gaat. Inchecken is er op zondagavond niet meer mogelijk.

Vliegveld Münster/Osnabrück, over de grens bij Enschede, meldt nog niets over de gevolgen van de staking. Vliegveld Weeze bij Nijmegen meldt dat het niet wordt getroffen door de staking.

Meer uit Financieel

FT: puzzelbedrijf Keesing klaargestoomd voor verkoop

AMSTERDAM (ANP) - Keesing Media Group, een toonaangevende Nederlandse uitgever van puzzelboekjes, wordt klaargestoomd voor verkoop door de Britse investeringsmaatschappij BC Partners. Dit berichtte de Britse zakenkrant Financial Times, op basis van anonieme bronnen. BC Partners heeft zakenbank Rothschild ingeschakeld om strategische opties voor het bedrijf te verkennen.

17 uur geleden
Fors meer steunaanvragen in Washington na ontslagrondes Trump

WASHINGTON (ANP) - De plannen van de Amerikaanse president Donald Trump om bureaucratie aan te pakken en duizenden overheidsmedewerkers te ontslaan, hebben geleid tot een forse stijging van het aantal werkloosheidsaanvragen in Washington. Sinds Trump president is hebben bijna 4000 mensen in de stad een uitkering aangevraagd, volgens cijfers van het Amerikaanse ministerie van Arbeid.

17 uur geleden
Oekraïens defensiebedrijf en Franse Thales gaan samenwerken

MÜNCHEN (ANP) - Het Oekraïense defensieconcern Ukroboronprom heeft een samenwerkingsovereenkomst getekend met het Franse defensie- en elektronicaconcern Thales. Het doel is om geavanceerde technologische oplossingen te ontwikkelen en operationele ondersteuning te bieden op het gebied van luchtverdediging, radarsystemen, elektronische oorlogvoering en tactische communicatie.

19 uur geleden
AI-baas Google: claims Chinese DeepSeek overdreven

MOUNTAIN VIEW (ANP) - Demis Hassabis, hoofd van de tak van Google die zich bezighoudt met kunstmatige intelligentie (AI), maakt zich geen zorgen over zijn Chinese concurrent DeepSeek. Google heeft superieure AI-technologie, zei hij tegen personeel.

20 uur geleden
OpenAI wijst overnamebod Musk af: 'het was helemaal geen bod'

OAKLAND (ANP/BLOOMBERG) - Het bestuur van OpenAI heeft officieel het voorstel van Elon Musk afgewezen om de non-profitorganisatie achter OpenAI over te nemen voor 97,4 miljard dollar. In een beknopte brief aan Musks advocaat stelt de advocaat van OpenAI dat het bestuur het voorstel heeft geëvalueerd. Het concludeerde dat het veelbesproken 'bod' van de miljardair in werkelijkheid helemaal geen bod was, zonder verder in detail te treden.

21 uur geleden
Topman Boeing moet verantwoording afleggen na reeks incidenten

SEATTLE (ANP/BLOOMBERG) - Kelly Ortberg, de topman van de geplaagde Amerikaanse vliegtuigbouwer Boeing, moet in april getuigen voor een senaatscommissie over de stappen die het concern heeft genomen om veiligheids- en kwaliteitsproblemen aan te pakken. Dit gebeurt na een reeks incidenten met zijn toestellen.

22 uur geleden
Verlies socialemediabedrijf Trump verzesvoudigd

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Het socialemediabedrijf van de Amerikaanse president Donald Trump worstelt met grote verliezen en dalende omzet. Trump Media & Technology Group, waar het sociale netwerk Truth Social onder valt, heeft zijn werknemers vorig jaar wel beloond met meer dan 107 miljoen dollar in de vorm van aandelenpakketten, zo staat in het jaarverslag van de onderneming.

23 uur geleden