Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vliegtuig naar Canada keert om vanwege agressieve passagier

Vliegtuig naar Canada keert om vanwege agressieve passagier

SCHIPHOL (ANP) - Een KLM-vliegtuig met Canada als bestemming is zondag teruggekeerd naar Schiphol, omdat een passagier zich agressief gedroeg. De man is op de luchthaven aangehouden door de Koninklijke Marechaussee.

Al aan boord werd de agressieve passagier overmeesterd en geboeid door de bemanning, laat de marechaussee weten. "Ergens boven IJsland is de man zich agressief gaan gedragen", vertelt een woordvoerder van de marechaussee.

De aanleiding voor het agressieve gedrag is vooralsnog onduidelijk. De gezagvoerder van het toestel vond het in elk geval ernstig genoeg om rechtsomkeert te maken en terug naar Nederland te vliegen, met grote vertraging tot gevolg voor alle medepassagiers. De vlucht had Calgary als eindbestemming.

Bemanningsleden van vliegmaatschappijen volgen weleens trainingen bij de marechaussee om precies met dit soort situaties om te gaan. "Het is belangrijk dat ze weten hoe te handelen in zo'n kleine ruimte", zegt de woordvoerder.

Meer uit Binnenland

Finale Wie is de Mol? opnieuw te zien bij Pathé

HILVERSUM (ANP) - De finale van het AVROTROS-programma Wie is de Mol? is dit jaar opnieuw te zien op het witte doek bij Pathé, maakte de bioscoopketen bekend. De finale van het spelprogramma vindt plaats op zaterdag 8 maart om 20.30 uur.

4 uur geleden
Politie: onderzoek incidenten door verwarde mensen 'heel goed'

DEN HAAG (ANP) - De politie vindt het "heel goed" dat er breed onderzoek wordt gedaan naar ernstige incidenten door mensen met verward gedrag. Dinsdag kondigde de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd, de Inspectie Justitie en Veiligheid en Toezicht Sociaal Domein het gezamenlijke onderzoek aan. De inspecties gaven daarbij aan zich zorgen te maken om de incidenten.

4 uur geleden
Politie: verband tussen drie explosies bij ziekenhuis Beverwijk

BEVERWIJK (ANP) - De politie gaat ervan uit dat er een verband is tussen de drie recente explosies bij het Rode Kruis Ziekenhuis in Beverwijk. Vermoedelijk zit dezelfde opdrachtgever achter de ontploffingen in november en januari, meldt de politie dinsdag.

5 uur geleden
Weduwe vermoorde zakenman Tob Cohen blijft vastzitten

NAIROBI (ANP) - De hoofdverdachte van de moord op de Nederlandse zakenman Tob Cohen in Kenia blijft voorlopig vastzitten. De rechter besloot volgens Keniaanse media dat weduwe Sarah Wairimu pas op borgtocht kan vrijkomen nadat getuigen zijn gehoord die zeggen te vrezen voor hun veiligheid.

6 uur geleden
Algoritme voor Facebook-advertenties discrimineert, stelt college

AMSTERDAM (ANP) - Techbedrijf Meta discrimineert op basis van geslacht bij het tonen van advertenties voor vacatures aan Facebook-gebruikers in Nederland, oordeelt het College voor de Rechten van de Mens. De zaak was aangespannen door onder meer Bureau Clara Wichmann, dat opkomt voor de rechtspositie van vrouwen.

7 uur geleden
Omgevallen boom legt treinverkeer Sittard-Maastricht uren plat

UTRECHT (ANP) - Door een omgevallen boom rijden er naar verwachting tot zeker 19.00 uur geen treinen tussen Sittard en Maastricht. De boom viel op een bovenleiding en ProRail verwacht nog uren nodig te hebben voor de herstelwerkzaamheden. Het incident gebeurde kort na het middaguur. Sindsdien ligt het treinverkeer tussen beide Limburgse steden stil.

7 uur geleden
Grote brand bij restaurant in Soest vermoedelijk aangestoken

SOEST (ANP) - De politie vermoedt dat de grote brand aan de Burgemeester Grothestraat in Soest is aangestoken. De brand woedde maandagochtend vroeg bij restaurant De Bauers. Zeventien omliggende woningen moesten worden ontruimd.

7 uur geleden