Vlap stapt definitief over naar FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap stapt definitief over naar FC Twente. De club uit Enschede heeft met het Belgische Anderlecht daarover een akkoord bereikt. De 25-jarige aanvallende middenvelder tekende een driejarig contract met een optie voor nog een seizoen. Vlap speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis bij FC Twente.
"Ik voel me gewaardeerd bij FC Twente en ik was ook blij dat ze mij definitief wilden overnemen", zegt Vlap. "Dat geeft toch meer rust en zekerheid en daardoor kun je je nog meer op het voetbal focussen. Vorig seizoen was het behalen van Europees voetbal een prachtige beloning voor het team en ik ben blij dat ik er nu ook bij mag zijn om het echt mee te maken. Het wordt namelijk ook mijn eerste keer dat ik Europees speel."
In Nederland speelde Vlap eerder voor Heerenveen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
23 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
50 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
2 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden