Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlap is na twee doelpunten tegen Ajax niet helemaal tevreden

Vlap is na twee doelpunten tegen Ajax niet helemaal tevreden

ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap scoorde tweemaal voor FC Twente tegen Ajax (2-2), maar liep toch enigszins chagrijnig naar de kleedkamer na een spannende wedstrijd. "We moeten leren een wedstrijd te killen", zei hij in de catacomben van de Veste in Enschede. "Donderdag in Nice lieten we dat ook al na."

In het zuiden van Frankrijk verspeelde FC Twente een 2-0-voorsprong in de slotfase (2-2). De ploeg liet Ajax ook tweemaal terugkomen. "Begrijp me niet verkeerd", zei Vlap. "Ajax speelde de eerste helft heel goed. We hadden veel moeite met ze. Henderson werd steeds de vrije man en we kregen geen grip op ze. Maar in de tweede helft kregen we via Daan Rots, Sam Lammers en Sem Steijn een paar mooie kansen om de wedstrijd misschien te beslissen."

De 27-jarige Vlap zette FC Twente vlak voor rust op voorsprong. "Dat was een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar de trainer zegt altijd dat ik vaker moet schieten. Dus hij zal wel tevreden zijn."

De tweede treffer van Vlap was fraai. Kort na de gelijkmaker van Davy Klaassen krulde hij de bal prachtig in de linkerbovenhoek. "Maar daarna lieten we Ajax toch weer terugkomen", doelde hij op de 2-2 van Bertrand Traoré. "Ik ben trots op hoe we vooral in de tweede helft speelden. Maar het was zo mooi geweest als we hier 3 punten hadden gepakt."

Meer uit Voetbal

Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

1 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

3 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

4 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

5 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

9 uur geleden
FIFA staat wegwerpwaterfles wel toe in WK-stadions

ZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.

16 uur geleden
Locadia kan na rode kaart op WK met Curaçao tegen Duitsers spelen

WILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.

16 uur geleden