Vlap is na twee doelpunten tegen Ajax niet helemaal tevreden
ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap scoorde tweemaal voor FC Twente tegen Ajax (2-2), maar liep toch enigszins chagrijnig naar de kleedkamer na een spannende wedstrijd. "We moeten leren een wedstrijd te killen", zei hij in de catacomben van de Veste in Enschede. "Donderdag in Nice lieten we dat ook al na."
In het zuiden van Frankrijk verspeelde FC Twente een 2-0-voorsprong in de slotfase (2-2). De ploeg liet Ajax ook tweemaal terugkomen. "Begrijp me niet verkeerd", zei Vlap. "Ajax speelde de eerste helft heel goed. We hadden veel moeite met ze. Henderson werd steeds de vrije man en we kregen geen grip op ze. Maar in de tweede helft kregen we via Daan Rots, Sam Lammers en Sem Steijn een paar mooie kansen om de wedstrijd misschien te beslissen."
De 27-jarige Vlap zette FC Twente vlak voor rust op voorsprong. "Dat was een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar de trainer zegt altijd dat ik vaker moet schieten. Dus hij zal wel tevreden zijn."
De tweede treffer van Vlap was fraai. Kort na de gelijkmaker van Davy Klaassen krulde hij de bal prachtig in de linkerbovenhoek. "Maar daarna lieten we Ajax toch weer terugkomen", doelde hij op de 2-2 van Bertrand Traoré. "Ik ben trots op hoe we vooral in de tweede helft speelden. Maar het was zo mooi geweest als we hier 3 punten hadden gepakt."
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
9 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
15 uur geleden