Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlap is na twee doelpunten tegen Ajax niet helemaal tevreden

Vlap is na twee doelpunten tegen Ajax niet helemaal tevreden

ENSCHEDE (ANP) - Michel Vlap scoorde tweemaal voor FC Twente tegen Ajax (2-2), maar liep toch enigszins chagrijnig naar de kleedkamer na een spannende wedstrijd. "We moeten leren een wedstrijd te killen", zei hij in de catacomben van de Veste in Enschede. "Donderdag in Nice lieten we dat ook al na."

In het zuiden van Frankrijk verspeelde FC Twente een 2-0-voorsprong in de slotfase (2-2). De ploeg liet Ajax ook tweemaal terugkomen. "Begrijp me niet verkeerd", zei Vlap. "Ajax speelde de eerste helft heel goed. We hadden veel moeite met ze. Henderson werd steeds de vrije man en we kregen geen grip op ze. Maar in de tweede helft kregen we via Daan Rots, Sam Lammers en Sem Steijn een paar mooie kansen om de wedstrijd misschien te beslissen."

De 27-jarige Vlap zette FC Twente vlak voor rust op voorsprong. "Dat was een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar de trainer zegt altijd dat ik vaker moet schieten. Dus hij zal wel tevreden zijn."

De tweede treffer van Vlap was fraai. Kort na de gelijkmaker van Davy Klaassen krulde hij de bal prachtig in de linkerbovenhoek. "Maar daarna lieten we Ajax toch weer terugkomen", doelde hij op de 2-2 van Bertrand Traoré. "Ik ben trots op hoe we vooral in de tweede helft speelden. Maar het was zo mooi geweest als we hier 3 punten hadden gepakt."

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

3 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

5 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

9 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

9 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

14 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden