Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlap debuteert met treffer, assist en gelijkspel tegen Bayern

Vlap debuteert met treffer, assist en gelijkspel tegen Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Michel Vlap zal zijn debuut voor Arminia Bielefeld waarschijnlijk nooit meer vergeten. De Friese middenvelder, gehuurd van Anderlecht, had met een doelpunt en assist een groot aandeel in een verrassende voorsprong van 0-2 tegen Bayern München. Uiteindelijk eindigde het duel met de kersverse wereldkampioen nog in 3-3.

Bayern München blijft de Bundesliga aanvoeren, met een voorsprong van 5 punten op RB Leipzig. Arminia blijft de nummer 16 van de ranglijst.

Vlap opende al in de 9e minuut de score. Vlak voor rust scoorde Armos Pieper uit een hoekschop van de oud-voetballer van Heerenveen die ruim anderhalf jaar geleden zijn debuut voor Anderlecht ook al bekroonde met een treffer.

Robert Lewandowski tekende voor 1-2, maar Christian Gebauer gaf Bielefeld weer een voorsprong van twee treffers (1-3). Doelpunten van Corentin Tolisso en Alphonso Davies leverden Bayern toch nog een gelijkspel op. Vlap werd na ruim een uur gewisseld.

Bayern München won afgelopen donderdag nog het WK voor clubteams. De recordkampioen van Duitsland was in de finale in het Qatarese Al Rayyan te sterk voor het Mexicaanse Tigres en vulde zo de prijzenkast verder aan. De wereldbeker voor clubs betekende de zesde prijs op rij voor de club uit Beieren.

Onder leiding van de 55-jarige Hansi Flick pakte Bayern vorig seizoen de 'dubbel' in eigen land (landstitel en beker) en won het de Champions League. De 'Rekordmeister' veroverde begin dit seizoen ook de Duitse en Europese Supercup. Slechts één club slaagde er eerder in dezelfde trofeeën (maar dan in Spanje) op rij te winnen: dat was FC Barcelona onder Pep Guardiola in het seizoen 2009-2010.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

2 uur geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

2 uur geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

3 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

3 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

4 uur geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

4 uur geleden